سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اردوی تیم های ملی فوتبال جوانان دختر و پسر با حضور 4 مازندرانی برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی تیم های ملی فوتبال جوانان دختر و پسر با حضور 4 مازندرانی برگزار می شود

ˈ محمد نعمتی ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : تمرینات تیم ملی فوتبال جوانان بانوان از چهارم مردادماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود که در این اردوی آماده سازی 3 دختر فوتبالیست مازندرانی حضور خواهند داشت .

وی بیان کرد :ˈ فاطمه گرایلیˈ، ˈگلاره جلیلیانˈ وˈ زهرا خدابخشیˈ نمایندگان فوتبال بانوان مازندران هستند که در این اردوی یک هفته ای تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی برگزار می کنند .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران افزود : ˈ همچنین ˈ علی دوستی مهر ˈ سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان پسر ایران ، اسامی نفرات دعوت شده به اردو را اعلام کرد که در این فهرست نام یک بازیکن مازندرانی به چشم می خورد .

نعمتی ادامه داد : ˈ مبین عزتیˈ تنها مازندرانی حاضر در این اردو است که از دوم تا هشتم مرداد ماه در آکادمی ملی فوتبال تمرینات خود را برگزار می کند .

وی گفت :یکی از دلایل حضور مداوم بانوان مازندرانی ها در اردوی تیم ملی ، برگزاری طرح استعدادیابی و شناسایی دقیق آن ها توسط مربیان استعدادیاب بود .

نعمتی ادامه داد : با تداوم برگزاری طرح های استعدادیابی ، انتظار داریم تعداد مازندرانی های حاضر در اردوی تیم ملی رده های گوناگون سنی افزایش یاید.