جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با حضور یک مازندرانی برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با حضور یک مازندرانی برگزار می شود

'غلام نوری زاده ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این اردوی آماده سازی از روز اول آذر ماه در خانه کشتی تهران برگزار می شود و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت .

وی بیان کرد : ' قاسم رضایی' که قهرمانی در رقابت های المپیک را نیز در کارنامه دارد،تنها نماینده کشتی فرنگی مازندران در این رقابت ها است.

دبیر هیات کشتی مازندران افزود : علاوه بر رضایی ، ' حسن رنگرز' که از قهرمانان سال های گذشته کشتی فرنگی ایران است ، مسوولیت سرپرستی این تیم را بر عهده خواهد داشت .

به گفته نوری زاده ، نفرات برتر رقابت های قهرمانی کشور نیز در کنار ملی پوشان رقابت های جهانی و بازی های آسیایی به این اردو دعوت شده اند.

هفته گذشته رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور به میزبانی تهران برگزار شد که نمایندگان کشتی مازندران بدون کسب حتی یک مدال طلا به کار خود پایان دادند .

کشتی فرنگی مازندران حتی سایه ای هم از اقتدار کشتی آزاد را ندارد و فقط تک ستاره های این رشته در برخی شهرها هستند که گه گاهی در مسابقات معتبر مدال آوری می کنند .

کشتی دوستان مازندران انتظار دارند همانگونه که هیات کشتی،اهتمام فراوانی به رونق بخشیدن بیشتر به کشتی آزاد دارد،رشته فرنگی را هم مورد توجه و پشتیبانی قرار دهد تا استعدادهای جوان این رشته ناگزیر به انتخاب رشته های دیگر ورزشی و یا در بهترین حالت،روی آوردن به کشتی آزاد نشوند .

{jcomments off}