رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

اردوی تیم ملی تنیس در ساری برگزار شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اردوی تیم ملی تنیس در ساری برگزار شد

اردوی تیم ملی تنیس در ساری برگزار شد


سرپرست هیئت تنیس مازندران گفت: ملی‌پوشان تنیس کشورمان برای حضور در جام دیویس و رقابت‌های آسیایی در اردوی ساری حضور یافتند.

اردوی تیم ملی تنیس در ساری برگزار شد

علیرضا لطفیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به برگزاری اردوی آمادگی ملی‌پوشان تنیس در ساری اظهار کرد: این اردو به‌منظور آمادگی بیشتر بازیکنان برای حضور در مسابقات جام دیویس و آسیایی برگزار شد.
وی از حضور پنج ملی‌پوش و سه مربی تنیس در ساری خبر داد و افزود: انوشا شاه‌قلی، کیارش و امید سوری، البرز اخوان و محسن حسین‌زاده به‌عنوان پنج بازیکن ملی‌پوش و سعید احمدوند و سیف‌الله بهزادپور به‌عنوان مربیان و کردی به‌عنوان سرپرست تیم در اردوی ساری حضور دارند.

سرپرست هیئت تنیس مازندران بیان کرد: هدف از برگزاری این اردو آماده‌سازی ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات آسیا و اقیانوسیه است.

این مسئول با بیان اینکه بازیکنان خوبی در تنیس استان فعالیت دارند، تصریح کرد: برای میزبانی شایسته تیم ملی برای این اردوی سه‎روزه از امکانات تنیس سالاردره و داراب استفاده می‌شود.

لطفیان از وجود زمین استاندارد در مجتمع تفریحی سالاردره و داراب در ساری خبر داد و اضافه کرد: فعالیت و معرفی ورزشکاران تنیس در چهار شهر ساری، آمل، بابل و قائم‌شهر نسبت به دیگر شهرهای استان بیشتر است.

وی با بیان اینکه این رشته ورزشی باید از سوی مسئولان حمایت بیشتری شود، گفت: تنها مشکل این رشته ورزشی همچون دیگر ورزش‌ها جذب اسپانسر و سرمایه‌گذار است که ورزشکاران برای حضور در لیگ مشکل دارند.