جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

اردوی آموزش مربیان سراسر کشور برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوی آموزش مربیان سراسر کشور برگزار می‌شود

محمد شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان اینکه امسال مازندران میزبان اردوی آموزش مربیان سراسر کشور است، گفت: این اردو از 20 لغایت 30 مرداد ماه امسال در اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نشست کشوری درباره اردوی آموزش مربیان سراسر کشور داشتیم و همچنین تمامی کارهای مقدماتی در این خصوص در حال انجام است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت 77 دانش‌آموز به مسابقات فرهنگی هنری کشوری، اظهار داشت: این دانش‌آموزان در چهار گروه به تهران و اصفهان اعزام می‌شوند.

شعبانی با بیان اینکه دانش‌آموزان مازندرانی نیمه اول مرداد ماه اعزام می‌شوند،افزود: مسابقات فرهنگی هنری در رشته‌های شعر و داستان، مطالعه و تحقیق، وبلاگ‌نویسی، هنرهای دستی و تجسمی، فیلم کوتاه و تئاتر عروسکی و صحنه ای برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اعزام 96 نفر از دانش‌آموزان مازندرانی برای مسابقات کشوری قرآن و عترت و نماز، تصریح کرد: این مسابقات مرداد ماه امسال برگزار می‌شود و دانش‌آموزان به شهرهای مشهد و ارومیه اعزام می‌شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: برای نخستین‌بار در مازندران مراسم تجلیل از نخبگان پرورشی و فرهنگی  در شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

شعبانی به افتتاح ششمین مجتمع فرهنگی دیجیتال مازندران در ساری اشاره کرد و گفت: رویکرد ما این است که مجتمع فرهنگی دیجیتال در تمامی شهرهای مازندران توسعه پیدا کند.