جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ارتقای کیفیت آب و اجرای طرح فاضلاب در گلوگاه - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتقای کیفیت آب و اجرای طرح فاضلاب در گلوگاه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مازندران از ارتقای کیفیت آب و اجرای طرح فاضلاب در گلوگاه خبر داد.

ارتقای کیفیت آب و اجرای طرح فاضلاب در گلوگاه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، ذبیح‌الله ذاکری در مراسم معارفه مدیر امور آب و فاضلاب گلوگاه با اشاره به اینکه تأسیسات آب‌رسانی موجود در مازندران برای جمعیت ثابت استان در نظر گرفته شد، گفت: در ایام تعطیل و فصل تابستان با  افزایش دو یا سه برابری جمعیت ناشی از ورود مسافران مواجه می‌شویم که این امر مشترکان ثابت در شهرهای ساحلی را با کمبود و یا افت فشار آب مواجه می‌کند.

وی اظهار کرد: به همین دلیل ضروری است مسافران و گردشگران، مدیریت مصرف را اعمال کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با اشاره به اینکه افزایش دمای هوا، کمبود بارندگی، افزایش جمعیت و کاهش سفره‌های آب زیرزمینی از مهم‌ترین دلایل کمبود آب است، افزود: به‌کارگیری تجهیزات کاهنده و اعمال شیوه‌های مدیریت مصرف در منازل، ادارات، مدارس و اماکن عمومی در مصرف بهینه آب کمک می‌کند.

ذاکری به پیگیری‌های لازم برای ارتقای کیفیت آب و اجرای طرح فاضلاب در شهر گلوگاه اشاره و تصریح کرد: به منظور اجرای طرح فاضلاب در شرق مازندران و دریافت ردیف و اعتبار بودجه‌ای، با مسؤولان و نمایندگان مجلس جلساتی برگزار کردیم.

فرماندار گلوگاه نیز در این مراسم، با بیان اینکه مدیران اخلاق‌مداری و مردم‌داری را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: این دو ویژگی برای ارباب رجوع  بسیار مهم است.

محمدرضا تباکی اجرای طرح فاضلاب و ارتقای کیفیت آب آشامیدنی را از جمله انتظارات مردم گلوگاه دانست و افزود: برای کاهش مشکلات زیست‌محیطی اجرای طرح فاضلاب ضروری است.

وی با اشاره به اینکه طرح آب شیرین‌کن با هدف ارتقای کیفیت آب شرب در این شهرستان در حال اجراست، گفت: امیدواریم این طرح در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم علی مهدوی به عنوان مدیر امور آبفاشهری گلوگاه معرفی و از زحمات کمال‌الدین گودرزی مدیر سابق این امور قدردانی شد.