ارتباط مستقیم با مسوولان

عنوان ویژه برنامه هفته قوه قضاییه  است که روز چهارشنبه از ساعت 11:30 به مدت 60 دقیقه  به تهیه کنندگی دکتر غلامی به صورت زنده  و با حضور رییس کل دادگستری مازندران پخش شد.گفتنی  است این برنامه چهار شنبه هر هفته ساعت 11:30 پخش می شود.
قوه قضائیه با یك نظر،اساسی ترین قوای سه گانه است كه در مدیریت هر حكومتی نقش دارد و در نظام اسلامی نیز به دلیل خصیصه های خود نقش مؤثری دارد ، چه با وجود حتی عالیترین قانون و مجریان شایسته در صورتی كه نظارتی در كار نباشد و با متخلف برخورد نشود نظام حكومتی موفق نخواهد بود . این وظیفه مهم نظارت و برخورد با متخلف از جمله وظایف قوه قضائیه است . اختلافات حقوقی و مسائل مدنی و یا جرایمی كه كم و بیش در هر جامعه ای وجود دارد و باید به آنها رسیدگی شده و حل و فصل شود و در یك كلام استقرار عدالت و گسترش آن باز به عهده همین قوه است .
در اين برنامه سعي برآنست ضمن دعوت از مسئولان دستگاه هاي مختلف اجرايي علاوه بر تقويت فرهنگ پاسخگويي با بيان مشكلات موجود در راه توسعه همه جانبه استان با بهره گيري از فرهنگ بومي و ظرفيت هاي موجود به تقويت فرهنگ ملي و توسعه كشور پرداخته شود.
در ارتباط مستقیم با مسوولان   ضمن دعوت از مديران ارشد دستگاه اجرايي، از گزارش هاي مردمي و سوالات تلفني هم بهره برده می شود. در برنامه به صورت مقدمه نریشن مانند به معرفي دستگاه مربوط توسط مجري برنامه اشاره شده و پس از آن گفتگو با مهمان شروع می شود.
گزارش-کارشناسی-تلفنهای مردمی از آیتمهای این برنامه است.

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

مجری:رضا بازی برون
گزارشگر:سلمانپور
صدابردار:میرقربان نژاد
نویسنده: رضا بازی برون

تاریخ تولید: 1394


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو