رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

ارتباط مستقيم با مسئولان - نمایش محتوای صدا

 

 

ارتباط مستقيم با مسئولان

Loading the player...

عنوان برنامه ای گفتگو محوراست که با هدف بر قراری ارتباط مردم با مسولین و طرح مشکلات مربوط در حوزه مربوطه وبیان عملکرد دستگاهها به تهیه کنندگی دکتر خدابخش غلامی، چهارشنبه هر هفته  از ساعت  11:30 الی 12:30  بطور زنده از صدای مرکز مازندران تقدیم به مخاطبان می شود.
برنامه ارتباط مستقيم با مسئولان به دنبال حفظ ارتباط هر چه بهتر مردم با مسئولان بوده و هست و در همین راستا با دعوت از مسوولان و مدیران ارشد ادارات و دستگاه هاي اجرايي ، سعي در تقويت اين ارتباط و هماهنگي مردم با مسئولان دارد. بديهي است هر چه مردم درباره دستگاه هاي اجرايي و اقدامات آن ها بيشتر بدانند شاهد ارتقاي سطح مشاركت و رضايتمندي بيشترشان خواهيم بود.
آیتمها برنامه عبارتند از:
1- مهمان برنامه:
در اين برنامه سعي مي شود ضمن دعوت از مسئولان دستگاه هاي مختلف اجرايي علاوه بر تقويت فرهنگ پاسخگويي با بيان مشكلات موجود در راه توسعه همه جانبه استان با بهره گيري از فرهنگ بومي و ظرفيت هاي موجود به تقويت فرهنگ ملي و توسعه كشور پرداخته شود.با توجه به تعدد سازمان ها و ادارات کل موجود دراستان  و محدود بودن فرصت برنامه در طی سال ،اولویت با  ادارات و سازمانهای است که با مردم ارتباط بیشتری دارند و مردم هم متقابلا سئوالات بیشتری از مسئولان آن دارند.
2-تلفن ها و پیامکها:
در برنامه ضمن دعوت از مديران ارشد دستگاه اجرايي از گزارش هاي مردمي و پیامکها و سوالات تلفني هم بهره خواهيم بردتا مهمان برنامه مستقیم صدای مردم را بشنود و به مسائل مطرح شده از سوی مردم پاسخ گوید.
3-گزارشها:
پخش گزارش هم به 2 بخش تقسيم مي شود اين بخش از مطلعين و كساني كه درباره موضوع برنامه و عملكرد دستگاه مرتبط حرف يا نكته اي يا مشكلي دارند تشكيل مي شود. به این صورت که گزارشگر برنامه با توجه به حضور دستگاه خاص در برنامه به سراغ مردم  می رود تا بیانگر مشکلات در این بخش باشند یا کسانی که در زمینه فعالیت این دستگاه اطلاعات و اشراف دارند می رود تا به طرح مسائل کلانتر در برنامه پرداخته و آنگاه مسئول مربوطه باید پاسخ بگوید.
4- کارشناس :  در ابتدای این برنامه کارشناسی که مطلع وظایف و اقدامات دستگاه مربو طه باشد را به صورت زنده پشت خط آورده و بحث را کارشناسی و نظرات خود را بیان میکند.
 

تاریخ تولید: 1395

jتهیه کننده:دکتر خدابخش غلامی

مجری: استاد بازی برون
گزارشگر :سلمانپور
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پورپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو