جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

ارتباط اداره کل میراث فرهنگی مازندران با رسانه‌ها بیشتر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتباط اداره کل میراث فرهنگی مازندران با رسانه‌ها بیشتر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور بزرگ‌نیا با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان مازندران اظهار داشت: اگر مطبوعات خبرگزاری‌ها نباشند در حفظ میراث فرهنگی استان مازندران دچار مشکل می‌شویم.

وی تصریح کرد: مطبوعات در بسیاری از مواقع مشکلات و نارسایی‌های که حوزه میراث فرهنگی وجود دارد را مخابره می‌کنند و حتی در حفظ و حراست میراث گران‌بها به ما کمک می‌کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران خاطرنشان کرد: اگر مطبوعات و هوشیاری آنها نباشند یگان حفاظت ما در حفظ و حراست میراث دچار مشکل شوند و در بسیاری از مواقع خرابی‌ها را به خوبی به ما ارائه کرده‌اند.

این مسئول با اشاره به نقش رسانه‌ها در جذب گردشگر گفت: رسانه‌ها در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان مازندران به خوبی عمل کردند و بسیاری از فرصت‌های گردشگری استان توسط رسانه‌ها منتشر شد.

بزرگ‌نیا بیان داشت: بسیاری از رسانه‌های مازندران در معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان کمک کار این سازمان و مردم بودند.

این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از نقص‌های که باید در اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان رفع شود ارتباط با رسانه‌ها است در محیط خودم نیز تلاش دارم که ارتباط بیشتری با رسانه‌ها داشته باشم.

به گزارش خبرگراری فارس از شهرستان ساری، نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان مازندران از 14 تا 16 مردادماه سال‌جاری در سالن هراتی میدان امام ساری در حال برگزار یاست.

بسیاری از مسئولان استان مازندران در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان حضور پیدا کردند.

این دوره از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری استان مازندران مورد استقبال بیشتر مسئولان استانی و شهرستانی نیز قرار گرفت.

بسیاری از مسئولان سایر شهرهای استان مازندران از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.