جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

ارایه خدمات مطلوب شهرداری ها،مردم را به نظام امیدوارتر می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

ارایه خدمات مطلوب شهرداری ها،مردم را به نظام امیدوارتر می کند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت :دشمن با تمام توان می کوشد تا مردم را نسبت به انقلاب،نظام و مسئولان نا امید کند ولی مردم با ارایه خدمات مطلوب شهرداری ها به نظام و انقلاب امیدوارتر می شوند.

ارایه خدمات مطلوب شهرداری ها،مردم را به نظام امیدوارتر می کند

به گزارش روز یکشنبه مرکزامور رسانه شهرداری ساری آیت الله نورالله طبرسی در نشست شورای اداری شهرداری مرکز استان افزود:جز با خدمت رسانی به جامعه قادر به جلب رضایت مردم نیستیم پس اگر می بینیم همه جا صحبت از شهردار و شوراست بواسطه همین خدماتی است که انجام می دهید.
وی ادامه داد: با تمام توان و امکاناتی که دارم پشتیبان شما هستم و از شما در برابر کسانی که نمی توانند تحولات ارزشمند این شهر را ببینند حمایت می کنم.
وی ادامه داد: اکنون شاهد خدمات بزرگی در ساری هستیم بطوریکه چهره شهر متحول شده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری به برخی از زمزمه های یاس آور و سیاه نمایی ها پیرامون شهرداری را مورد توجه قرار داد و ضمن بیان اینکه من هم این حرف هارا می شنوم ،تاکید کرد: به همین دلیل در جمع شما حاضر شدم تا نشان دهم این حرفها بی پایه و بی ارزش هستند و خدمات بزرگ شما قابل کتمان نیست.
آیت الله طبرسی گفت: البته این افراد زیاد هم نیستند ،چون خودشان نتوانستند برای این شهر کاری کنند می گویند چون ما نتوانستیم پس شما هم نباید بتوانید ،بنابراین از حرفهایشان نرنجید و دلسرد نشوید و بدانید با تمام توان از شما حمایت می کنم.
مهدی عبوری شهردار ساری در گزارشی پیرامون عملکرد شهرداری با تاکید بر اینکه در این مدت کارهای بزرگی انجام شده است، گفت:با حمایت شورای شهر توسعه متوازن راانجام داده ایم که دیگر چیزی به نام پایین یا بالای شهر در ساری وجود ندارد.
وی افزود: این در حالی است که در گام نخست مناطق محروم را آباد کردیم و آنگاه برای جنوب و شمال بسته به نیازها و اولویت ها پروژه های بزرگی تعریف کردیم به این معنا که اگر در میدان فرح آباد عظیم ترین زیرگذر را در دست احداث داریم همزمان درحال احداث روگذری مهم و موثر در تقاطع بلوار کشاورز و کمربندی جنوبی هستیم.
وی با انتقاد از کسانی که شهرداری را متهم به کارهای سطحی و روبنایی می کنند ،افزود:برای مهار آبهای سطحی تا امروز میلیاردها تومان فقط صرف کانالهای بتنی شده است ،بسیاری از مجاری را برای اولین بار در ساری لایروبی کردیم،در برخی مناطق برای انتقال معکوس آبها تا ده متر در عمق زمین حفاری و لوله های قطور گذاشتیم تا آبهای سطحی به تجن منتقل شود.
وی به افزایش سرانه فضای سبز با احداث بوستان های ملل،اتحاد،بانوان و دوازده پارک محله اشاره کرد و افزود:در بوستان ولایت امکاناتی مانند مسجد باشکوه و چهار موزه در حال ساخت است.
شهردار ساری به اهمیت توجه به مناسب سازی ترافیک اشاره کرد و گفت :احداث پل ،معابر وسیع،اصلاح هندسی و دور برگردان ها و زیرگذرها در کنار 10 روگذر و زیر گذری که سال آینده احداث می شود برای همیشه بار ترافیک سنگین را از دوش شهر و شهروندان برمی دارد.
عبوری همچنین از ساخت مدرن ترین پارکینگ طبقاتی در حال ساخت در ساری خبر داد.