سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ارایه آموزش های مهارتی به 61 نفر از مددجوی کمیته امداد میاندرود - نمایش محتوای خبر

 

 

ارایه آموزش های مهارتی به 61 نفر از مددجوی کمیته امداد میاندرود

' علی ابراهیمی' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعتباری بالغ بر 58 میلیون ریال برای گذراندن دوره های آموزشی در زمینه های مختلف شغلی و مهارت، در آموزشگاه های تخصصی صرف شد و مددجویان گواهینامه های مهارت دریافت کردند.

وی با تاکید بر بروز رسانی دانش کارآفرینان و صاحبان مشاغل در عصر اطلاعات امروز بیان کرد: تولید محصول مورد انتظار مصرف کننده و ارائه خدمات مناسب و جذب بازار هدف در گرو آشنایی با قوانین کسب و کار و تجارت نوین است که این امر جز در سایه آموزش مستمر و برقراری ارتباط بین محیط کسب و کار و دانشگاه میسر نیست.

وی بر لزوم پیگیری مستمر مسوولان امدادی جهت به ثمر رسیدن طرح های اشتغال تا حصول نتیجه نهایی و اشتغال و خودکفایی پایدار خانواده تاکید کرد و اظهار داشت: نقش آموزش در این فرآیند از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: تحقق امر اشتغال و جذب اعتبارات تخصصی، همدلی و همکاری بیش از پیش مسوولان شهرستانی را می طلبد که امید است این امر در شهرستان میاندورود تحقق یابد.

مدیر کمیته امداد میاندورود همچنین از پرداخت مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال به مددجویان و فرزندان مجرد مددجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: این مبلغ وام به تعداد 29 نفر از این افراد در سال جاری پرداخت شده است.

{jcomments off}