رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

ارائه خدمات 13 میلیارد تومانی کمیته امداد آمل به مددجویان - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه خدمات 13 میلیارد تومانی کمیته امداد آمل به مددجویان

مدیر کمیته امداد آمل گفت: 13 میلیارد تومان برای مددجویان این نهاد در بخش‌های درمان، ایجاد اشتغال، ساخت، خرید و تعمیر مسکن نیازمندان، برنامه‌های فرهنگی، دینی و اردویی هزینه شد.

ارائه خدمات 13 میلیارد تومانی کمیته امداد آمل به مددجویان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، غلام‌رضا علی‌پور شنبه‌شب در آئین اطعام‌دهی به 500 نیازمند مددجوی کمیته امداد در دهه کرامت به میزبانی مسجد امام سجاد (ع)، اظهار کرد: کمیته امداد نهاد حمایتی است که به دستور امام امت در روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی در راستای فقرزدایی از جامعه تشکیل شد.

وی افزود: در این شهرستان 12 هزار نفر از خدمات مختلف اداره کمیته امداد امام خمینی این شهرستان بهره می‌گیرند که حدود 6 هزار و 400 خانوار را شامل می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه 500 نفر از نیازمندان مددجوی این نهاد با همکاری آستان قدس رضوی در دهه کرامت و ایام ولادت امام رضا (ع) سر سفره اطعام گردهم آمدند، تصریح کرد: این اقدام در مرکز نیکوکاری امام سجاد (ع) کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل برگزار شد.

این مسؤول گفت: باید با حمایت همه مردم، خیران، مسؤولان و مدیران اجرایی بیشتر از گذشته برای فقرزدایی گام‌های اساسی برداشته شود.

علی‌پور یادآور شد: حدود 13 میلیارد تومان طی سال گذشته برای مددجویان این نهاد در بخش‌های درمان، ایجاد اشتغال، ساخت، خرید و تعمیر مسکن نیازمندان، برنامه‌های فرهنگی، دینی و اردویی هزینه شد که حدود نیمی از آن برای ارائه خدمات و تسهیلات اشتغال بود.

وی با تأکید بر اینکه در مرکز نیکوکاری امام سجاد (ع) حدود 300 خانوار از خدمات کمیته امداد بهره می‌گیرند، گفت: در این مرکز حدود یک هزار و 200 نفر عضویت دارند.