رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

ارائه تصویر درست از گردشگری در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ارائه تصویر درست از گردشگری در مازندران

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: ظرفیت مناسبی از گردشگری در این استان وجود دارد و مشاوران تهیه طرح‌های گردشگری تصویر درستی از سیمای استان ارائه دهند.

ارائه تصویر درست از گردشگری در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، علی نبیان در کارگروه میراث فرهنگی استان، با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده مشاوران برای معرفی‌ طرح‌های گردشگری دارای اهمیت است، اظهار کرد: باید تصویر درستی از ظرفیت گردشگری مازندران به‌خوبی معرفی شود.

وی با اعلام اینکه برای توسعه گردشگری باید حمایت از سرمایه‌گذاری اساسی در استان انجام شود، افزود: در استان آمادگی داریم که خواسته‌های سرمایه‌گذاران را در حد نیازها و براساس قانون به‌خوبی رفع کنیم.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: برنامه‌ریزی برای حمایت از سرمایه‎گذاری در دستور کار است و با توجه به ایجاد پنجره واحد اقتصادی برنامه داریم که به صورت جدی مشکلات سرمایه‌گذاران را رفع کنیم.

این مسؤول ادامه داد: برای رفع مشکل انتظار این است که سرمایه‎گذاران نیازمندی‌ها و مشکلات را به‌خوبی مطرح و نسبت به رفع آن اقدام شود.

نبیان با بیان اینکه سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری باید در ایام تابستان نسبت به تسریع در اجرای طرح اقدام کنند، تصریح کرد: مجموعه دستگاه‌های اجرایی برای کمک به حمایت از سرمایه‌گذاران به صورت ویژه اقدام می‎کنند.

وی با اعلام اینکه از ظرفیت گردشگری مازندران در این ایام باید به نحو مناسب استفاده شود، گفت: مواهب خدادادی مازندران نباید بلااستفاده باقی بماند و از این ظرفیت به نفع توسعه استان نیز به‌خوبی استفاده شود.