رونق تولید ملی | شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۸

آرامش بهاری از طرح های جامع اوقاف است - نمایش محتوای خبر

 

 

آرامش بهاری از طرح های جامع اوقاف است

به گزارش خبرنگار مهر، نوروز رشیدی ظهر سه شنبه در جلسه بررسی و ارزیابی طرح های آرامش بهاری با تقدیر از مجریان برگزاری طرح آرامش بهاری در استان افزود: این طرح آثار و برکات زیادی را به همراه داشته است و ارائه مشاوره وقف و غرفه کودک یکی از غرفه های موثر بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در طرح آرامش بهاری از ظرفیتها و امکانات امامزادگان برای ارتقای سطح فرهنگی جامعه استفاده می شود، اظهار داشت: طرح آرامش بهاری به زائران و مسافران خدمات رفاهی ارائه داد.

معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اوقاف مازندران نیز خواستار افزایش روحانیان اعزامی در طرح آرامش بهاری و خیمه های معرفت شد و گفت: برپایی خیمه سلامت و معرفت در امامزادگان استان نیازمند تقویت زیرساختهای فرهنگی قوی است.

نوروزی یادآور شد: همچنین برپایی خیمه سلامت در سواحل استان یک ایده نو بود که باید استمرار یابد و طرح آرامش بهاری نیازمند همکاری و مشارکت شهرداریها و هلال احمر است.

غریب رضا وحیدی مسئول بازرسی و ارزشیابی اوقاف مازندران نیز با اشاره به تاثیر بسزای طرح آرامش بهاری گفت: خیمه های معرفت یکی از نقاط قوت طرح آرامش بهاری است و این فعالیت غرفه های کودک، خیمه سلامت، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید نیز از بخش های مهم این طرح بوده است.

طرح آرامش بهاری در 250 بقعه و اماکن متبرکه در ایام نوروز در مازندران انجام شد.