جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

اراده ایران ناوهای آمریکا را در خلیج‌فارس دفن می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

اراده ایران ناوهای آمریکا را در خلیج‌فارس دفن می‌کند

امام جمعه نور به اقتدار سپاه در دستگیری تفنگ‌داران آمریکایی اشاره کرد و گفت: ایران با حرکت خود نشان داد که اگر اراده کند همه ناوهای آمریکا را در خلیج‌فارس دفن می‌کند.

اراده ایران ناوهای آمریکا را در خلیج‌فارس دفن می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام سیدمهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: غفلت بیماری سخت و کشنده است، غفلت از خداوند، غفلت از حقیقت و هویت خویش، غفلت از دین و دنیای خود که همه این‌ها خسران و زیان دارد.

وی با اشاره به اینکه کسی که از خدا غافل شود، پیامد سختی در معیشت دنیایی برایش ایجاد می‌شود و قصی‌القلب می‌شود، حق و باطل برای او معنا پیدا نمی‌کند، بنابراین باید همواره به یاد خدا بود و از او غفلت نکرد تا سعادت‌مند شد، تصریح کرد: انسان غافل رحلت از این دنیا را فراموش کرده و به دنبال فراهم کردن توشه آخرت نیست، از این رو خداوند می‌فرماید: «وای بر این مردم».

خطیب جمعه نور به شهادت فدائیان اسلام توسط رژیم طاغوت اشاره و بیان کرد: فدائیان اسلام زمینه انقلاب اسلامی را فراهم کردند و گفته می‌شود سیدمجتبی نواب‌صفوی رهبر این گروه به‌دلیل ترس از خدا و عشق به امام حسین(ع) در زمان قرائت زیارت عاشورا تمام بدنش می‌لرزید.

حجت‌الاسلام امیری‌ارجمند به‌مناسبت‌های در پیش‌رو اشاره کرد و افزود: سال‌روز ولادت امام حسن عسگری(ع) را در پیش داریم، ایشان دو ویژگی ایمان به خدا و خیررسانی به مردم را توصیه فرمودند و امیدواریم توان‌گرها خیررسان شوند.

وی به شهادت کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه(س) اشاره داشت و گفت: که در روایت‌ها آمده که اگر کسی حضرت معصومه (س) را زیارت کند، انگار امام حسین(ع) و امام رضا(ع) را زیارت کرده است.

امام جمعه نور به دیدار رهبری با مردم قم پرداخت و اظهار کرد: 19 دی‌ماه سال‌روز قیام مردم قم برای دفاع از مرجعیت شیعی بود و این نخستین قیام جمعی بود و اراده خدا بر آن تعلق گرفت تا جمعیت شیعی و مسلمان ایران با دست خالی بر جمعیت تا دندان مسلح پیروز شوند.