جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

ادامه همکاری وزارت آموزش و پرورش در خرید کاغذ از صنایع چوب و کاغذ مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ادامه همکاری وزارت آموزش و پرورش در خرید کاغذ از صنایع چوب و کاغذ مازندران

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: مسؤولان وزارت آموزش و پرورش در راستای حمایت از تولیدات داخلی بر ادامه همکاری و تأمین بخشی از نیاز خود برای چاپ کتب درسی از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تأکید کردند.

ادامه همکاری وزارت آموزش و پرورش در خرید کاغذ از صنایع چوب و کاغذ مازندران

ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: امروز جلسه‌ای بین مسؤولان شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و برخی از مدیران وزارت آموزش و پرورش با هدف تحقق فرمایشات رهبری در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» برگزار شد.

وی افزود: مسؤولان وزارت آموزش و پرورش در راستای حمایت از تولیدات داخلی بر ادامه همکاری و تأمین بخشی از نیاز خود جهت چاپ کتب درسی از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تأکید کردند.

روغنی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه این شرکت با ظرفیت سالانه 175 هزار تن بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع کاغذ در کشور است، گفت: این شرکت با تکیه بر پرسنل توانمند، سخت‌کوش و متعهد با وجود مواجه با مشکلات و موانع جدی تلاش کرده تا با اتخاذ تمهیداتی اثربخش و رفع موانع موجود و دور زدن تحریم‌ها مقتدرانه در عرصه صنعت کشور مأموریت‌های محوله را به نحو مطلوب به انجام برساند که به موفقیت‌ها و رکودهای جدیدی در عرصه تولید و فروش دست یافته است.

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اعلام اینکه این شرکت حدود 20 درصد از نیازهای کاغذهای مصرفی کشور را برعهده دارد، گفت: باید در سایه توانمندی‌های داخلی و تلاش بیشتر و عزم راسخ در تحقق برنامه‌های اقتصادی با هدف قطع وابستگی‌ها، غلبه بر تحریم‌ها، حفظ اشتغال پایدار، حفظ ارزش‌های  انقلاب و دفاع مقدس به‌ویژه شهدای عرصه‌های کار و تولید در سایه ولایت فقیه تلاشی مضاعف کرد.