سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

ادامه قطعی گاز مراکز سی ان جی مازندران در روز چهارشنبه / گاز اداره ای قطع نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

ادامه قطعی گاز مراکز سی ان جی مازندران در روز چهارشنبه / گاز اداره ای قطع نشده است

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت که برای پایداری گاز مشترکان خانگی ، تعطیلی تمام 118 جایگاه سی ان جی استان و صنایع بزرگ تا فردا ادامه دارد.

ادامه قطعی گاز مراکز سی ان جی مازندران در روز چهارشنبه / گاز اداره ای قطع نشده است

محمد اسماعیل ابراهیم زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : میزان مصرف گاز در استان به خاطر برودت هوا در 24 ساعت گذشته به 27 میلیون متر مکعب رسید.
میانگین مصرف گاز در مازندران در وضعیت عادی 22 میلیون متر مکعب است .
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : اگر چه هوای استان آفتابی است ، اما به دلیل برودت هوا و افزایش میزان مصرف گاز مشترگان خانگی ، برای جلوگیری از افت فشار ،گاز مراکز سی ان جی و صنایع بزرگ را قطع کردیم.
وی با تکذیب قطع شدن گاز ادارات استان ، اظهار داشت : کارخانه های سیمان ، چوب و کاغذ و نیروگاه استان نیز هم اکنون با سوخت جایگزین فسیلی فعالیت دارند .
ابراهیم زاده با اشاره به اینکه تعطیلی جایگاه سی ان جی برای استان های شمالی یک تصمیم ملی بوده است ، اظهار داشت: در صورت تداوم برودت هوا ممکن است مدت زمان قطعی گاز صنایع بزرگ و جایگاه های سی ان جی شمال بیشتر شود.
شرکت گاز مازندران از عصر دوشنبه به دنبال افزایش میزان مصرف مشترکان خانگی در این استان ، گاز جایگاههای سی ان جی را قطع کرد.
دمای هوای مازندران از سه روز پیش رو به کاهش گذاشت و نسبت به هفته پیش در مناطق جلگه ای تا 15 درجه پائین آمد. هوای شهر ساری در سردترین ساعات در 2 روز گذشته به 2 درجه بالای صفر افت کرد.
بر اساس اعلام هواشناسی ، دمای هوا در مناطق کوهستانی نیز در این مدت زیر صفر بود که در بعضی مناطق منهای 16 درجه سانتی گراد هم ثبت شد.
مصرف روزانه مشترکان گاز خانگی در مازندران 22 میلیون متر مکعب است که با برودت هوا به 30 میلیون متر مکعب هم می رسد.
شرکت گاز مازندران افزون بر 2 میلیون نفر مشترک دارد .