رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

آخرین وضعیت تردد در راههای مواصلاتی مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آخرین وضعیت تردد در راههای مواصلاتی مازندران

آخرین وضعیت تردد در راههای مواصلاتی مازندران


بارش سنگین باران به همراه ریزش سنگ و گل لای به کف جاده ها در سه روز اخیر تعطیلات عید سعید فطر در استان مازندران سبب شد تا در چندین نوبت وضعیت تردد در راههای مواصلاتی استان به سمت تهران با تردد کند و یا مسدود شدن مقطعی تغییر کند.

آخرین وضعیت تردد در راههای مواصلاتی مازندران

به گزارش ایرنا، وضعیت نا مناسب آب و هوایی و شدت بارش در سه روز اخیر ، تردد در محورهای مواصلاتی کوهستانی هراز، کندوان و سوادکوه استان مازندران به سمت تهران را در چندین نوبت به شکل های مختلف از جمله تردد کند ، مسدود بدون محورها و یا انتظار چند ساعته به مشکل مواجه کرده است.

علی اصغر احمدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران دقایقی قبل در تشریح آخرین وضعیت راههای استان از مسدود شدن محور کندوان خبر داد و گفت: به دلیل ریزش کوه در حال حاضر این محور بسته شده است.

وی با بیان اینکه دستگاههای راهداری در حال پاکسازی این محورهستند، افزود: به توجه به حجم بالای ریزش سنگ، به نظر می رسد تا حوالی ظهر این محور بازگشایی شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با بیان اینکه بخشی از محور سوادکوه نیز به دلیل ریزش سنگ مسدود شده است، اضافه کرد: با توجه به حضور نیروهای راهداری تردد در محلی که ریزش سنگ بوجود آمده به کندی و با تاخیر در حال انجام است.

وی از مسدود بودن راه روستایی ولی پی به شهر سوادکوه خبر داد و گفت: به دلیل سیل پل ارتباطی این محور دچار شکستگی و تردد در آن صورت نمی گیرد.

احمدی وضعیت محور هراز را عادی و تردد در آن را ممکن دانست و بیان داشت: در حال حاضر کارشناسان جهاد کشاورزی و راه و شهر سازی در حال بر آورد خسارت ناشی از سیل به اراضی کشاورزی و ابنیه ها و تاسیسات راههای استان هستند.

در حال حاضر هوای استان مازندران ابری و بارانی است.

مازندران بیش از 10هزارو 700کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.

بر اساس گزارش ستاد هماهنگی خدمات سفر استان مازندران به رغم اینکه اطلاع رسانی در مورد وضعیت جوی هوای استان در تعطیلات عید سعید فطر شده بود ولی از اقامت بیش از سه میلیون نفر شب خبر داده اند.