جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

اختلاف سلیقه در جامعه به تفرقه منجر نشود - نمایش محتوای خبر

 

 

اختلاف سلیقه در جامعه به تفرقه منجر نشود

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه اختلاف سلایق‌ در جامعه به تفرقه منجر نشود، خواستار حفظ وحدت کلمه در برابر استکبار جهانی شد.

اختلاف سلیقه در جامعه به تفرقه منجر نشود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت نماز، اظهار کرد: خداوند را باید با صفات بزرگ و الهی ببینیم و بهترین عمل برای نزدیکی به خدا، نماز است.

وی افزود: نماز، انسان را از بدی‌ها دور می‌کند و فرد نماز‌خوان به مردم ظلم نمی‌کند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به سالروز تاسیس شورای فرهنگ عمومی، خاطر‌نشان کرد: همه ما موظف به تقویت و افزایش گستره فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی هستیم.

قربانی به انتخاب رئیس‌جمهور جدید لبنان اشاره و خاطر‌نشان کرد: پیروزی رئیس‌جمهور مورد نظر مقاومت اسلامی در لبنان انجام شد که امیدواریم با امنیت و عدالت در این کشور همراه باشد.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه کارشکنان در جامعه که قدر امنیت را نمی‌دانند به عذاب الهی دچار می‌شوند، اظهار کرد: با توجه به در‌ پیش‌ بودن انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا، اختلاف سلایق‌ به تفرقه منجر نشود و وحدت کلمه در برابر استکبار جهانی حفظ شود.

وی خواستار هوشیاری ملت در برابر انواع اقدامات دشمن برای ضعیف کردن ملت با استفاده از فضای مجازی و حمله به باور‌های دینی و ملی شد.