رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اختصاص800 میلیون تومان اعتبار به دو بخش آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص800 میلیون تومان اعتبار به دو بخش آمل

یدالله اکبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با اشاره به بازدید اخیر از بخش لاریجان آمل اظهار داشت: به دلیل فعالیت موثر راهداران در ایام نوروز ضمن بازدید از راهدارخانه منظریه در روستای پلور از فعالیت‌های عیدانه این قشر قدردانی شد.

وی با بیان اینکه بازدید از بخشداری لاریجان نیز صورت گرفت، افزود: پیگیری مصوبات بخش لاریجان در این دیدار انجام شد.

اکبرزاده با اعلام اینکه استاندار مازندران اعتباراتی را برای دو بخش شهرستان آمل در نظر گرفته است، تصریح کرد: 300 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل راه‌های روستایی بخش لاریجان از سوی استاندار مازندران اختصاص یافته است.

وی بیان داشت: این اعتبارات برای تکمیل راه‌های روستایی از جمله روستای پردمه در نظر گرفته شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه از سوی استاندار مازندران 500 میلیون تومان اعتبار برای کمربندی بخش امامزاده عبدالله(ع) این شهرستان در نظر گرفته شده است، گفت: عملیات اجرایی این کمربندی از سال‌های پیش آغاز شده و یک لاین آن در مراحل نهایی برای بهره‌برداری قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه این محور به دلیل کاهش ترافیک بار درون شهری و اتصال محور هراز به محور آمل نور به منظور تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین ضرورت دارد، یادآور شد: راه و شهرسازی مازندران موظف شده که یک لاین این طرح را تا پایان سال مالی به انجام برساند.

اکبرزاده همچنین از کمک 50 میلیون تومانی به بخشداری لاریجان برای محوطه‌سازی ساختمان این بخشداری خبر داد و تصریح کرد: این ساختمان در سال گذشته به بهره‌برداری رسیده است اما محوطه‌سازی آن نیاز به اعتبار داشت که اختصاص داده شد.

وی از کمک‌های اعتباری به شهرداری‌های بخش لاریجان در بودجه‌های تملک دارایی خبر داد و یادآور شد: این کمک‌ها می‌تواند به توسعه این منطقه کمک شایانی کند.