جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

اختصاص 5 هزار تن قیر برای بهسازی جاده‌های روستایی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 5 هزار تن قیر برای بهسازی جاده‌های روستایی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سهراب طور در مراسم افتتاح از راه‌های روستایی بابلسر با بیان اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در سال اخیر اقدامات گسترده‌ای در بحث بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی داشته است،اظهار داشت: به این منظور قراردادی منعقد شد که براساس آن در مرحله نخست حدود 5 هزار تن قیر برای آسفالت راه‌های روستایی به این استان اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه در این مرحله آسفالت 100 کیلومتر از راه‌های روستایی استان در دستور کار قرار گرفت، افزود: از این مقدار تاکنون حدود 75 کیلومتر آسفالت شده است.

مسئول راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به مشارکت بالای  مردم شهرستان بابلسر در بحث نهضت آسفالت بیان داشت: این شهرستان توانست رتبه برتر مشارکت مردمی را در سطح استان کسب کند.

وی با بیان اینکه بهسازی و آسفالت 40 کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در قالب 14 پروژه با اعتبار 4 میلیارد تومان در فاز نخست انجام شد، ادامه داد: از این مقدار حدود یک میلیارد و 670 میلیون تومان از مشارکت مردمی و بقیه توسط دولت تامین شد.

طور با بیان اینکه قدمت برخی از راه‌های روستایی این شهرستان از 15 سال گذشته و در حال تخریب و گسسته‌ شدن است، گفت: امیدواریم در مراحل بعد بتوانیم بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی این شهرستان را اجرا کنیم.