جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

اختصاص 31 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 31 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان

قنبر بریمانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به این‌که کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان ساری به مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان میاندرود، شهر کیاسر و منطقه چهاردانگه خدمات می‌دهد، اظهار داشت: 30 درصد از این اعتبارات برای غیرمددجویان پیش‌بینی شده است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وی انجام مأموریت‌های مختلف در بخش مسکن، فرهنگی، درمانی، اشتغال و مستمری و طرح شهید رجایی را از خدمات کمیته امداد امام‌خمینی اعلام کرد.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان ساری با اشاره به این‌که ایجاد اشتغال پایدار از اهداف کمیته امداد امام‌خمینی در سال‌های جاری است، اظهار داشت: سال گذشته یک‌هزار و 780 فقره وام اشتغال به مددجویان پرداخت شد.

این مسئول با اعلام این‌که در سال گذشته تعهد سه هزار و 150 شغل برای مددجویان کمیته امداد امام‌خمینی ساری داده شد، تصریح کرد: در سال‌جاری، 31 میلیارد و 500 میلیون تومان برای توسعه اشتغال به شهرستان ساری اختصاص یافته است.

بریمانی تصریح کرد: 30 درصد از این اعتبارات برای غیر مددجویان پیش‌بینی شده است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به احداث 105 واحد مسکن مهر در سال گذشته، از در دست احداث بودن 22 واحد مسکن مهر شهری برای مددجویان این شهرستان در سال‌جاری خبر داد.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی ساری با اعلام  این‌که یک‌هزار و 700 دانش‌آموز و 804 دانشجو از خدمات کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان ساری برخوردار هستند، گفت: جذب پنج هزار و 150 حامی برای یک‌هزار و 150 یتیم از دیگر اقدامات کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان ساری است.

وی با اعلام این‌که حامیان ماهانه 110 میلیون تومان در این بخش برای ایتام واریز می‌کنند، خاطرنشان کرد: در بخش صدقات نیز 160 میلیون تومان درآمد کمیته امداد امام‌خمینی شهرستان ساری بوده است.