رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

اختصاص 30 میلیارد ریال تسیهلات کارآفرینی به زنان سر‌پرست خانوار مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 30 میلیارد ریال تسیهلات کارآفرینی به زنان سر‌پرست خانوار مازندران

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از اختصاص 30 میلیارد ریال تسهیلات صندوق کار‌آفرینی به زنان سر‌پرست خانوار مازندران در هفته آینده خبر داد.

اختصاص 30 میلیارد ریال تسیهلات کارآفرینی به زنان سر‌پرست خانوار مازندران

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مریم جمشیدی در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه جایگاه‌های مسئولیت موقت است و خدمتگزاری به مردم لطف الهی است، گفت: نگاه به زنان باید نگاهی فرا‌جنسیتی شود و این نگاه باید در همه حوزه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به اینکه جامعه پایدار با خانواده منسجم به وجود می‌آید، افزود: توسعه پایدار با ایجاد و تقویت خانواده‌های مناسب به دست می‌آید و همه مسئولان برای کاهش طلاق خاموش که آسیب‌های فرهنگی، اجتماعی و فرزندان آسیب‌دیده را در جامعه افزایش می‌دهد، تلاش کنند.

جمشیدی از نا‌کافی بودن نیرو‌های انسانی بخش بانوان در فرمانداری‌ها خبر داد و با تقدیر از رویکرد ویژه فرماندار سوادکوه در مسائل زنان، اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهارت زندگی، مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای و ارائه تسهیلات رایگان از اقدامات انجام شده در حوزه زنان در این شهرستان بوده است.

وی از اختصاص 30 میلیارد ریال تسهیلات صندوق کار‌آفرینی برای زنان سر‌پرست خانوار مازندران در هفته آینده خبر داد و افزود: برای نخستین‌‌بار در کشور نمایشگاه تخصصی علمی و پژوهشی بانوان مازندران شامل تالیفات، ابداعات، نو‌آوری‌ها و خلاقیت‌های بانوان مازندران از هفته آینده در مازندران برپا می‌شود.