رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

اختصاص 27 میلیارد ریال برای آسفالت محور چالوس ـ تنکابن - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختصاص 27 میلیارد ریال برای آسفالت محور چالوس ـ تنکابن

اختصاص 27 میلیارد ریال برای آسفالت محور چالوس ـ تنکابن


مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه‌گیری در محور چالوس ـ تنکابن با اعتباری بیش از 27 میلیارد ریال خبر داد.

اختصاص 27 میلیارد ریال برای آسفالت محور چالوس ـ تنکابن

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، علی محمدزاده گفت: به‌دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت‌های محورهای ارتباطی این استان توسط راه و شهرسازی مازندران انجام شد.

محمدزاده اظهار کرد: به‌منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در سطح محور ارتباطی چالوس ـ تنکابن با اعتباری بیش از 27 میلیارد ریال در دست اجراست.

مدیر راهداری راه و شهرسازی مازندران ادامه داد: با توجه به شرایط محور و کارشناسی لازم تاکنون هشت کیلومتر عملیات روکش آسفالت در مکان‌های نیاز انجام شد.

وی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون فعالیت‌های گسترده‌ای در مورد روکش آسفالت در محورهای اصلی و شریانی استان اجرا شده و در برخی محورها عملیات در دست اجراست.

در خبر دیگری از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران آمده است، مسئول راه‌های روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران از عملیات روکش آسفالت راه روستایی حنیسک ـ نیچکوه شهرستان نوشهر به طول 6/5 کیلومتر با اعتباری بیش از 9 میلیارد ریال خبر داد.

سهراب طور افزود: با روکش آسفالت این محور روستایی 12 روستا با یک‌هزار و 181 خانوار از نعمت یک راه ایمن و استاندارد بهره‌مند شدند.

به گزارش فارس، طول محور روستایی حنیسک ـ نیچکوه 20 کیلومتر بوده و بهسازی آن به‌عنوان یکی از مهم‌ترین راه‌های شهرستان نوشهر در دستور کار این اداره‌کل قرار دارد.