سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اختصاص 200 کلاس برای اسکان مسافران فرهنگی در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 200 کلاس برای اسکان مسافران فرهنگی در محمودآباد

رئیس اداره آموزش و پرورش محمودآباد از اختصاص 200 کلاس برای اسکان مسافران فرهنگی در نوروز ۹۵ خبر داد.

اختصاص 200 کلاس برای اسکان مسافران فرهنگی در محمودآباد

محمد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در محمودآباد اظهار کرد: برای اسکان مسافران فرهنگی در ایام نوروز، 15 مدرسه در بخش سرخ‌رود و 25 مدرسه در بخش مرکزی این شهرستان در نظر گرفته شده است که حدود 200 کلاس را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه حدود 70 کلاس سطح «الف» دارای امکانات تلویزیون و یخچال و فرش است، افزود: 100 کلاس سطح «ب» داری یخچال و تلویزیون مشترک بوده، 30 کلاس سطح «ج» نیز فقط اسکان را انجام می‌دهند.

رئیس اداره آموزش و پرورش محمودآباد، گفت: تاکنون چهار جلسه کمیته اسکان در مدارسی که در طرح اسکان نوروزی قرار دارند، برگزار شده که سه جلسه آن ستادی و یک جلسه نیز توجیهی بوده است.

این مسئول با بیان اینکه، با امکانات موجود حدود 300 خانوار فرهنگی در ایام نوروز می‌توانند از مدارس محمودآباد استفاده کنند، اظهار کرد: برای نخستین‌بار در این شهرستان، در حیاط مدرسه فاطمیه نیز یک پایگاه پذیرش اسکان فرهنگیان ایجاد شده که کار را برای مسافران نوروزی به‎منظور استفاده از امکانات خدمات سفر آسان کرده است.

به گزارش فارس، در جلسه ستاد تسهیلات سفر محمودآباد، قول مساعدت بیشتر برای اسکان فرهنگیان داده شد که آموزش و پرورش این شهرستان منتظر قول‎های وعده داده شده برای رفاه حال مسافران فرهنگی در نوروز 95 است.