جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت‌های قرآنی برای مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت‌های قرآنی برای مازندران

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت‌های قرآنی برای مازندران


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: تاکنون به میزان ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی به مازندران اختصاص داده شد.

اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای فعالیت‌های قرآنی برای مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، احد جاودانی در همایش روابط عمومی مخاطب‌محور که با حضور مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های دولتی، خصوصی و خبرنگاران استان برگزار شد، بیان کرد: روابط عمومی‌ها می‌توانند با عملکرد صحیح و کارآمد خود دستاوردهای نهادها، ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی را به مردم ارائه دهند.

وی افزود: باید آنچه که در دستگاه‌ها و نهادها انجام می‌گیرد به اطلاع مردم برسد زیرا باید داشته‌ها، یافته‌ها و دستاوردهای خود را به مردم معرفی کنیم تا مردم با امید به مسئولان در جامعه زندگی کنند.

جاودانی یکی از تأکیدات مقام معظم رهبری را گزارش کارها، اقدامات و دستاوردهای دستگاه‌ها دانست و تصریح کرد: روابط عمومی به عنوان نقطه ارتباطی مردم و مسئولان در جامعه بسیار کارآمد عمل کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به اینکه از عملکرد خود در بدنه وزارت ارشاد رضایت ندارم، گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سه ماموریت اساسی در فرهنگ، هنر و امور دینی دارد که فعالیت‌های فرهنگی و دینی در جامعه به چشم نیامده و فعالیت‌های فرهنگی در قالب برنامه‌هایی همانند برگزاری کنسرت‌ها به چشم می‌آید.

وی با اعلام اینکه در مازندران یک‌هزار و 10 کانون فرهنگی و هنری مساجد فعالیت دارند، گفت: در این استان 80 مؤسسه قرآنی فعالیت دارند.

جاودانی با اشاره به اینکه توسعه و وصل فعالیت قرآنی از مهم‌ترین وظایف ماست، خاطرنشان کرد: تاکنون به میزان 20 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و گسترش فعالیت‌های قرآنی برای مازندران اختصاص داده شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاکید اینکه باید در برنامه‌های خود برای عموم مردم انگیزه ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: در حوزه روابط عمومی برنامه‌های جذاب و پرمخاطب برگزار شود تا در گرایش افکار عمومی نقش اساسی داشته باشیم.