سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اختصاص 110 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی بقاع متبرکه بابلسر و فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص 110 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی بقاع متبرکه بابلسر و فریدونکنار

حجت‌الاسلام مهدی یوسف‌تبار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار 230 مسجد و 20 بقعه وجود دارد، اظهار داشت: امسال برای تعمیر، بازسازی و تجهیز اماکن و بقاع متبرکه در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار و بخش‌های شهری و روستایی آنها 110 میلیون تومان اعتبارات تملک دارایی تخصیص یافته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال نیز تصمیمات خوب و مبارکی برای کمک بیشتر در این راستا به بقاع متبرکه منطقه اخذ شود.

وی افزود: حضور و کمک خیران و مردم برای بازسازی، بهسازی و تجهیز بقاع متبرکه و مساجد شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار تحسین برانگیز است.

یوسف‌تبار مردم را از ستون‌های اصلی حمایت‌های مادی به بقاع و اماکن متبرکه در شهر و روستاهای منطقه معرفی و تصریح کرد: فعالیت‌ها در مسیر برنامه‌ریزی‌های سازمان در این دو شهرستان جلو می‌رود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار گفت: فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی بسیار خوبی در امامزادگان، مساجد و بقاع متبرک داریم که با برنامه‌ریزی‌های دقیق و جدی از حیث کمی و کیفی افزایش می‌یابد.

{jcomments off}