جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اختصاص 1.5 میلیارد ریال برای بهبود تنها تصفیه خانه کشتارگاه شهرآمل - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختصاص 1.5 میلیارد ریال برای بهبود تنها تصفیه خانه کشتارگاه شهرآمل

اختصاص 1.5 میلیارد ریال برای بهبود تنها تصفیه خانه کشتارگاه شهرآمل


معاون خدمات شهری شهرداری آمل، از اختصاص 1 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی شورای اسلامی و شهرداری برای ارتقای سیستم تصفیه خانه کشتارگاه سنتی شهرداری این شهر خبر داد.

اختصاص 1.5 میلیارد ریال برای بهبود تنها تصفیه خانه کشتارگاه شهرآمل

علی علیزاده  گفت: این اعتبار در بودجه سال 94 شهرداری آمل پیش بینی شده و اختصاص داده خواهد شد.

وی افزود: شهرداری آمل در سال های اخیر نیز برای کشتارگاه این شهرداری که در حال حاضر تنها کشتارگاه درسطح شهرهای همجوار است، برای سیستم های فاضلاب آن اقدام هایی انجام داده است.

معاون خدمات شهری شهرداری آمل به تشکیل ستاد نوروزی در این شهرداری اشاره و اضافه کرد: خوشبختانه شهرداری آمل قبل از آغاز سال جدید با انجام برنامه های نظیر خانه تکانی درهمه محلات سطح شهر خود را برای استقبال از بهار و سال جدید آماده می کند.

علیزاده تصریح کرد: پارکها وبوستان های شهری ازجمله پارک جنگلی هلومسر ، دهکده طلایی وسایر پارک های محلات در آمادگی کامل برای پذیرایی از مسافران نوروزی و گردشگران به سر می برد.

وی اضافه کرد: شهرداری آمل در بخش سلامت در حوزه پارک ها و فضای سبز ، پیاده رو سازی ، مبلمان و زیباسازی شهری درسال 94 با قدرت برنامه های خوبی را در دست اجرا دارد.

علیزاده ادامه داد: جدول کاری ورودی شهر از سمت جاده هراز و میدان علویان ، پاکسازی محلات ، لایروبی انهار ، لکه گیری وآسفالت معابر ، جمع آوری نخاله های ساختمانی ، شستشو و رنگ آمیزی جداول ، پاکسازی وآراستگی معابر شهر ، نور پردازی وآذین بندی میادین و بلوارهای سطح شهر از جمله طرح های استقبال از بهار است که توسط شهرداری وسازمانهای وابسته در حال اجرا است.

شهر آمل در استان مازندران دارای حدود 250 هزارنفرجمعیت است.