جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

اختصاص زمین برای احداث مصلی در مرزیکلای بابل توسط خیران - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص زمین برای احداث مصلی در مرزیکلای بابل توسط خیران

جواد خانپور در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی مصلی بزرگ بخش بابلکنار در بابل اظهار داشت: خیران بابلکنار حدود 6 هزار متر مربع زمین برای ساخت مصلی در اختیار ستاد نمازجمعه مرزیکلا قرار دادند که امیدواریم با حمایت مسئولان به‌زودی شاهد احداث و بهره‌برداری مصلی بزرگ بابل‌کنار باشیم.

وی ابراز داشت: مصلی بابلکنار در زمینی به مساحت 5 هزار و 500 مترمربع شامل فضای داخلی، آمفی‌تئاتر، خانه عالم، سرویس خدمات‌دهی  و بخش اداری احداث می‌شود.

شهردار مرزیکلا گفت: مصلی نمازجمعه به عنوان مکان بصیرت‌افزایی، مهم‌ترین پایگاه توسعه اقتصادی یک منطقه محسوب می‌شود.

وی  با اشاره به اینکه وجود مصلی و امام جمعه نقش مهمی در اتحاد، انسجام و حدت مردم و مسئولان یک منطقه ایفا کرده و توسعه اقتصادی منطقه را به همراه دارد، افزود: با توجه به اینکه ائمه جمعه نماینده ولی فقیه در شهرها هستند، پیروی از فرامین‌شان در حقیقت پیروی از ولایت فقیه است و عمل به دستورات ائمه جمعه علاوه براینکه در همه ابعاد زندگی اجتماعی، آداب و رسوم انسان‌ها تاثیر دارد در توسعه اقتصادی منطقه نیز بسیار تاثیرگذار است.

خانپور با اعلام آمادگی شهرداری و شورای شهر مرزیکلا در ساخت مصلی بابل‌کنار اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر مرزیکلا از بدو فعالیت امام جمعه بخش بابلکنار همکاری بسیار خوب و تنگاتنگی با او داشته و در حال حاضر نیز در ساخت مصلی نیز مشارکت می‌کنند.

شهردار مرزیکلا با اشاره به حماسه عظیم 9 دی، این روز را روز بصیرت، میثاق با ولایت و رهبری برشمرد و افزود: تقارن کلنگ‌زنی مصلی بابلکنار با حماسه 9 دی تقارن بسیار خوبی برای بصیرت‌افزایی و حضور پرشور مردم بابلکنار جهت مشارکت در کارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این بخش است.