جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

اختصاص تسهیلات 5 میلیارد تومانی اشتغال به مددجویان آملی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختصاص تسهیلات 5 میلیارد تومانی اشتغال به مددجویان آملی

اختصاص تسهیلات 5 میلیارد تومانی اشتغال به مددجویان آملی


مدیر کمیته امداد آمل از اختصاص تسهیلات 5 میلیارد تومانی اشتغال برای مددجویان کمیته امداد این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

اختصاص تسهیلات 5 میلیارد تومانی اشتغال به مددجویان آملی

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، غلام‌رضا علیپور در نشست کمیته اشتغال و کار این شهرستان بیان کرد: اشتغال یکی از موارد مهم در کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده که از دغدغه‌مان جهت کاهش فقر، درآمدزایی برای مددجویان و خودکفایی آنها محسوب می‌شود.

وی افزود: در سال گذشته براساس تعهداتی که داشتیم برای 480 مددجو ایجاد شغل شده و تسهیلات وام اشتغال اعطا شد.

علیپور با اعلام محقق شدن 100 درصد تعهدات و اجرای کامل آنها تصریح کرد: در این بین میزان 5 میلیارد و 626 میلیون تومان تسهیلات اشتغال اختصاص یافته است.

این مسئول با تاکید جذب 100 درصدی تسهیلات اشتغال این نهاد در آمل، خاطرنشان کرد: بانک‌های عامل در این بین همکاری خوبی با نهاد کمیته امداد داشتند.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل هم در این نشست بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در سال گذشته براساس تعهداتی که به ما محول شد وارد عمل شده است.

اکبر جوکار ادامه داد: تعداد 13 نفر برای دریافت تسهیلات اشتغال به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات اشتغال و کار معرفی شدند.

این مسئول از عدم دریافت تسهیلات متقاضیان هنرمند طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به عدم تحقق دریافت تسهیلات، درحال پیگیری برای پرداخت وام‌ها هستیم.