جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

اختصاص تسهیلات 4 درصدی به روستاییان برای تهیه وسایل ایاب‌وذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص تسهیلات 4 درصدی به روستاییان برای تهیه وسایل ایاب‌وذهاب

معاون توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: هر روستایی که بخواهد برای امور روستایی خود سرویس ایاب‌وذهاب تهیه کند، تسهیلات با کارمزد چهار درصد در اختیارش قرار می‌گیرد.

اختصاص تسهیلات 4 درصدی به روستاییان برای تهیه وسایل ایاب‌وذهاب

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، سید ابوالفضل رضوی در گردهمایی دهیاران که در سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با حضور مردم کوچه بازار، مردم شهر و روستا، دانشگاهی و کسبه به پیروزی رسید، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی حاصل حرکت دسته جمعی مردمی بود که هدف آنها استقرار حکومت جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: جمهوری اسلامی مانع شاهنشاهی را از سر راه خود برداشت و رمز تداوم انقلاب اسلامی همان رمز پیروزی انقلاب است که امام راحل در وصیت نامه الهی سیاسی خود به آن اشاره کردند و اگر کسانی که خواهان تداوم انقلاب اسلامی هستند از رمز پیروزی انقلاب غفلت کنند دچار خطا می‌شوند.

معاون توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری اضافه کرد: شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی در سال 57 فضای کشور را عطرآگین کرد و دیگر کسی را یارای مقابله با حرکت امام نبود و سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به توسعه و پیشرفت باید ید واحده داشته باشیم،گفت: از جدایی‌ها نمی‌توانیم به پیشرفت برسیم و دهیاران  از تجربه شهرداران می‌توانند راه 40 ساله را به مدت چهار سال طی کنند.

معاون توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری اظهار کرد: طبق آمار مرکز آمار ایران، 9 استان در کشور هستند که درآمد خانوار بیشتر از هزینه خانوار است و مازندران هم یکی از 9 استان کشور است.

وی ادامه داد: روستاییان مازندرانی از حیث درآمد در کشور در رده چهارم قرار دارند در حالی که از استان خراسان جنوبی که پایین سطح قرار دارد درآمد خانوار آن کمتر از هزینه خانوار روستایی است.

رضوی خاطرنشان کرد: هر روستایی که بخواهد برای امور روستایی خود سرویس ایاب‌وذهاب تهیه کند تسهیلات با کارمزد چهار درصد در اختیارش قرار می‌گیرد و 20 درصد قیمت خودرو را متقاضی پرداخت می‌کند و بقیه به صورت وام در اختیار فرد قرار می‌گیرد.