جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اختصاص تسهیلات 2.5 میلیاردی به زنان سرپرست خانوار مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص تسهیلات 2.5 میلیاردی به زنان سرپرست خانوار مازندران

مریم جمشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، با اعلام اینکه در جلسه با رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) استان مازندران موافقت با اختصاص تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اعلام شد، بیان داشت: مقرر شد 2.5 میلیارد تومان تسهیلات از طریق این صندوق به زنان سرپرست خانوار استان به منظور کارآفرینی اختصاص یابد.

وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات در نظر گرفته شده تا 30 میلیارد تومان است، اظهار داشت: دستورالعمل اختصاص این تسهیلات بر اساس سرفصل‌های صندوق مهر امام رضا (ع) است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اعلام اینکه همایش بزرگ زنان غرب مازندران اوایل دی‌‌ماه امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این همایش زنان غرب استان از شهرستان رامسر تا محمودآباد در این گردهمایی حضور می‌یابند.

وی با تاکید بر اینکه به منظور حضور بهتر زنان غرب استان در این همایش و با توجه به بعد مسافت، این همایش برای زنان غرب استان از رامسر تا محمودآباد برگزار می‌شود، گفت: همایش زنان شرق مازندران نیز با محوریت شهرستان آمل در دستور کار قرار دارد.

جمشیدی با تاکید بر اینکه اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران راهکار تعاملی را برای پیشبرد و حل مشکلات مربوط به امور زنان و خانواده در دستور کار قرار می‌دهد، خاطرنشان کرد: اداره کل امور بانوان و خانواده، کابینه زنان نیست که دولت، مردان و زنان را از هم جدا کند.

وی در پایان یادآور شد: این اداره کل با طرح مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده به دستگاه‌های اجرایی سعی می‌کند گام‌های موثری برای حل مشکلات بر دارد.

{jcomments off}