رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اختصاص بیشترین اعتبار سفر استانی رئیس‌جمهور به مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص بیشترین اعتبار سفر استانی رئیس‌جمهور به مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: رئیس‌جمهور در سفرهای استانی بیشترین اعتبار را به مازندران اختصاص داد.

اختصاص بیشترین اعتبار سفر استانی رئیس‌جمهور به مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علیرضا یونسی در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی استانداری مازندران اظهار کرد: برای توسعه استان نیاز به وحدت و همدلی داریم.

وی با اشاره به اینکه کلید توسعه مازندران در سایه وحدت و همدلی است، بیان داشت: در سایه وحدت و همدلی چرخ‌های توسعه استان روند توسعه را می‌پیماید و باید این موضوع بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خواستار برنامه مدیران دستگاه‌های اجرای استان برای جذب اعتبارات شد و گفت: اعتبار مناسبی برای توسعه استان در اختیار متولیان قرار گرفت و لازم است مسئولان استانی برای جذب اعتبارات تلاش بیشتری در برنامه کاری خود قرار دهند.

وی با اعلام اینکه اعتبار اختصاص یافته به مازندران مناسب است، خاطرنشان کرد: مسئولان بسیاری از استان‌های کشور دلشان می‌خواست که دولت به آنها مانند مازندران توجه کند و اعتباری مانند این استان در اختیار داشتند.

این مسئول مهم‌ترین دستاورد هیئت دولت به مازندران را اختصاص بیش از 990 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل 45 پروژه استانی اعلام کرد و یادآور شد: مزیت اعتبار سفر اخیر هیئت دولت در این است که سبب اتمام بخشی از طرح‌های نیمه‌تمام استان می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: دولت در سفر اخیر به مازندران بالاترین اعتبار را به استان ما اختصاص داد و نیاز است دستگاه‌های اجرایی برای همه تلاش خویش را برای تحقق این اعتبار به‌کار گیرند.

وی با اشاره به تدوین سند آمایش استان، گفت: برای تدوین مناسب این سند نیاز است که دستگاه‌های اجرای اطلاعات مناسب را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارائه دهند تا در سایه برنامه‌ریزی مناسب زمینه توسعه مناسب استان فراهم شود.