سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اختصاص بودجه کلان برای تسریع ساخت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص بودجه کلان برای تسریع ساخت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر

امام جمعه نوشهر خواستار اختصاص بودجه کلان کشوری برای تسریع ساخت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر شد.

اختصاص بودجه کلان برای تسریع ساخت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، حجت‌الاسلام محمود مشایخ صبح امروز در سیزدهمین جلسه شورای اداری این شهرستان درباره پروژه کارخانه زباله‌سوز نوشهر که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری در چهار سال گذشته است، اظهار کرد: احداث این کارخانه در حوزه بهداشت محیط فواید بسیاری را با خود به همراه دارد اما از آن‌جایی که در روند ساخت آن توقف ایجاد شده است، خواستار اختصاص بودجه در سطح کلان کشوری برای سرعت‌بخشی در روند احداث این پروژه هستیم.

امام جمعه نوشهر گفت: این مسئله باید در فصل بودجه‌نویسی مورد توجه ویژه قرار گیرد و کم‌توجهی به این پروژه عظیم خسارت به بیت‌المال وارد می‌کند و بنابراین پروژه کارخانه زباله‌سوز نوشهر را باید در سطح کلان دید.

وی بر ضرورت تبیین فرهنگ ایثار و مقاومت برای نسل جدید تأکید کرد و افزود: در برنامه‌های دهه فجر باید توانمندی‌های نظام بیش از پیش برجسته شود.

مشایخ اصل نظام اسلامی را از علل موفقیت‌ها دانست و خاطرنشان کرد: هر حرکتی که در هر دولتی انجام می‌شود فقط در راستای حفظ نظام است زیرا دولت‌ها می‌آیند و می‌روند ولی آنچه که ریشه و اساس این فعالیت‌ها بود، همان اصل نظام اسلامی است.

وی در پایان با اشاره به اینکه دشمن سعی می‌کند تا به جهانیان القاء کند که نظام دینی ناکارآمد است، گفت: پیشرفت‌ها و موفقیت‌های مختلف در عرصه‌های گوناگون نشان از توانمندی نظام دارد.