سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

اختصاص اعتبار مناسب به شهر سورک - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص اعتبار مناسب به شهر سورک

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ارسطو قادری صبح امروز در بازدید از دفتر سرپرستی خبرگزاری فارس در مازندران با اشاره به مشکلات اقتصادی و اشتغال مردم در کشور دغدغه دولتمردان و رهبری معظم انقلاب را رفع این مشکلات دانست.

فرماندار شهرستان میاندورود با اشاره به رای بالای مردم به دولت تدبیر و امید اظهار داشت: تمام تلاش ما در شهرستان عمل به وعده‌های عمرانی، بهداشتی، سیاسی و اقتصادی دولت در خدمت‎رسانی به مردم است.

این مسئول پرداختن رسانه‌ها به واقعیات جامعه به دور از توجه به مسائل جناحی را سبب حل مشکلات و افزایش رغبت مردم به اخبار رسانه‌ها دانست.

فرماندار شهرستان میاندورود نگاه شهرستانی مسئولان میاندورود را شناسایی مشکلات مردم و دفاع از حقوق آنها در تصمیم‎گیری‎ها اعلام کرد.

این مسئول با بیان اینکه دولت نشاط و شادابی را به مردم وعده داده است، افزود: تلاش ما نیز در ماه‌های گذشته ایجاد آرامش و برپایی نشاط و شادابی در جامعه بوده است.

وی اظهار کرد: تحولات خوبی در شهرستان انجام گرفته است و برای توسعه میاندورود همه افراد را به یاری خواسته‌ایم.

قادری کاهش مراجعات مردم شهرستان به مرکز استان و نتیجه بخش کردن جلسات شورای اداری را از زمینه‌های تلاش خود در ماه‌های گذشته دانست و افزود: جلسات شورای اداری باید از حالت بدون نتیجه برگزار شدن خارج شود.

وی به کشاورز بودن بیش از 85 درصد مردم میاندورود و مشکلاتی که در سال‎های گذشته همچنین سیلاب اخیر در مورد آب‌های کشاورزی و سطحی وجود داشت، اشاره کرد و برنامه‌های اجرا شده برای خروج از بحران را مناسب توصیف کرد.

قادری تاکید کرد: باید آب‌های سطحی را برای استفاده در زمان بحران مورد ذخیره‎سازی قرار داد.

فرماندار میاندورود ظرفیت موجود در میاندورود را با وجود جنگل دریا و فرودگاه ارزشمند اما بی‎استفاده توصیف کرد و بر ضرورت بهره‌گیری بهینه از این ظرفیت‌ها برای توسعه شهرستان تاکید کرد.

وی گفت: بسترهای لازم برای برای فعال کردن گردشگری ساحلی و جنگلی در میاندورود ایجاد می‌شود و با اتصال ساحل گهرباران و فرح‏آباد به یکدیگر این اتفاق شتاب بیشتری می‌گیرد.

فرماندار میاندورود در پایان شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود را نگین این شهرستان توصیف کرد و افزود: در توزیع اعتبارات توجه مناسبی به این شهر شده است.