جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

اختصاص اعتبار مناسب به بخش راه و آب در بودجه 93 - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص اعتبار مناسب به بخش راه و آب در بودجه 93

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، قاسم احمدی‌لاشکی در همایش شوراها و دهیاران سراسر بخش کجور با بیان اینکه ویترین کجور در منطقه «دوآب» است، بیان کرد: بیشتر دغدغه‌هایی که در این همایش از آن سخن به میان آمده است حق مردم منطقه کجور است و باید تلاش کنیم که تا جایی که در توان داریم برای رفع مشکلات گام‌های محکم و بنیادی برداشته شود.

وی گفت: تا زمانی که وضعیت بودجه سروسامان نیابد خیلی نمی‌توانیم بر روی اتمام پروژه‌های عمرانی امیدوار باشیم بنابراین باید همه در کنار هم به مجلس و دولت کمک کنیم تا شرایط مطلوب شود.

احمدی‌لاشکی با تاکید بر اینکه باید با حداقل‌ها مدیریت کنیم و مباحث اصلی و مهم را دنبال کنیم، اظهار کرد: مهم‌ترین چالش و مشکل در روستاها بحث راه و آب است و بنابراین در مجلس شورای اسلامی اعلام شد تا برای این دو بخش بودجه بیشتری در نظر گرفته شود که در صورت تقویت این بخش، شاهد کاهش مشکلات و مراجعات خواهیم بود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بودجه سال 93 به بخش راه و آب توجه خوبی شده است ولی باید دید که چند درصد از این بودجه را می‌توانیم جذب کنیم.

احمدی با بیان اینکه از میزان بودجه تخصیص یافته به شهرستان نوشهر در سال گذشته تنها 23 درصد محقق شد، اظهار کرد: ما باید به این حوزه بیشتر توجه کنیم و برای جذب اعتبارات محکم باشیم.

وی ابراز کرد: وضعیت مخابراتی در کجور تغییر کرده است و با نصب دکل‌های «جی.اس.ام» و «بی.تی.اس» شرایط بسیار مطلوبی در کجور وجود دارد.

احمدی‌لاشکی تصریح کرد: بحث هم کد کردن سیستم مخابراتی مازندران در حال بررسی و تصویب است که این طرح کل استان را شامل می‌شود و با اجرای این طرح مشکلات مخابراتی و ارتباطی در مازندران به حداقل ممکن می‌رسد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیستم فرستنده دیجیتالی برای شهر «پول» خریداری شده و به زودی برای شهر کجور نیز خریداری و هر دو افتتاح می‌می‌شوند، اظهار داشت: در آینده‌ای نزدیک رئیس جمعیت هلال احمر کشور به کجور سفر می‌کند و ساختمان هلال احمر کجور رسما افتتاح می‌شود که در این خصوص یک دستگاه آمبولانس مجهز نیز برای هلال احمر کجور خریداری شده است.