رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش

احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: در سال‌جاری با تلاش جهادی، همدلی و همزبانی شاهد پیشرفت و احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش خواهیم بود.

احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام ستار علیزاده  امروز در جلسه جمع‌بندی بازرسی از برنامه سال گذشته اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان، به انجام بازرسی ستاد سازمان اوقاف و امور خیریه از برنامه ابلاغی سال 93 اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان اشاره کرد و بیان داشت: باید از تذکرات و انتقادات برای پیش‌برد اهداف عالیه سازمان و نظام جمهوری اسلامی استقبال کرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه بازرسی از برنامه‌ها و عملکرد مبنای دینی دارد، بیان داشت: امام هادی (ع) فرمودند اگر در کاری مشکلی یا عیبی وجود دارد باید با جان و دل پذیرفت و برای رفع آن تلاش کرد.

علیزاده با بیان اینکه بازرسی ستاد سازمان اوقاف از اداره‎کل سبب احصای مشکلات و برخی نواقصی شد، ادامه داد: براساس دستورالعمل سازمان اوقاف برنامه‌های اداره‌کل اوقاف مازندران تطبیق پیدا کرد.

وی با بیان اینکه بازرسان سازمان نگاه کیفی به برنامه‌ها داشتند، افزود: بازرسی موشکافانه، عالمانه و سخت‌گیرانه انجام شد که همین مسئله نقطه قوت آن است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت اشاره کرد و گفت: در سال‌جاری با تلاش جهادی، همدلی و همزبانی شاهد پیشرفت و احیای موقوفات در جهت اجرای دقیق و امینانه نیات واقفان خیراندیش خواهیم بود.