جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

احداث ۷ پارک جنگلی در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث ۷ پارک جنگلی در سوادکوه

سید هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به این مطلب که قابلیت توریستی از مواهب خدادادی استان مازندران و حوزه انتخابیه سوادکوه، شوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ است، گفت: هنوز استفاده مناسبی از قابلیت‌های توریستی استان مازندران نشده است.

حسینی با تاکید بر لزوم توقف مسافران برای استفاده از جاذبه‌های استان مازندران و سوادکوه افزود: مسئولان باید تلاش بیشتری برای استفاده اقتصادی از حضور مسافران و گردشگران انجام دهند.

وی از رایزنی‌های مختلفی با شهرداری‌ها، منابع طبیعی، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و سازمان جنگل‌ها خبر داد و یادآور شد: جلساتی با رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و مدیر جنگل‌های شمال انجام داده‌ایم و برای احداث 7 پارک جنگلی در شهرهای پل سفید، زیراب و شیرگاه و الاشت برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده‌ایم و شهرداران موظف شده‌اند در این زمینه برنامه‌ریزی کنند.

حسینی به طرح‌های مختلف برای استفاده از قابلیت‌های توریستی حوزه انتخابیه اشاره کرد و یادآور شد: فرمانداران، استاندار و مسئولان شهری برای توقف گردشگران برای استفاده از قابلیت‌های توریستی و استفاده اقتصادی منطقه تلاش کنند.