جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

احداث گارد سنگی محور کندوان با اعتبار 20 میلیارد ریال - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احداث گارد سنگی محور کندوان با اعتبار 20 میلیارد ریال

احداث گارد سنگی محور کندوان با اعتبار 20 میلیارد ریال


مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از عملیات اجرایی احداث گارد بلوک سنگی در محور ارتباطی کندوان به طول 10 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد.

احداث گارد سنگی محور کندوان با اعتبار 20 میلیارد ریال

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی گفت: هم‌اکنون عمده تلاش‌های این اداره‌کل صرف حفظ و نگهداری از شبکه راه‌ها، تأمین ایمنی عبور و مرور و تردد به منظور بهره‌برداری بهینه از سرمایه گذاری‌های انجام شده می‌شود.

وی اظهار کرد: این اداره‌کل برنامه‌های زیادی برای افزایش ارتقای ایمنی محورهای زیرپوشش دارد که از جمله آنها می‌توان به احداث گارد بلوک سنگی در مناطق پرتگاهی و خطرناک محور ارتباطی کندوان اشاره کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از عملیات اجرایی احداث گارد بلوک سنگی در محور ارتباطی کندوان به طول 10 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال خبر داد و بیان داشت: علاوه بر محور کندوان، عملیات اجرایی احداث گارد بلوک سنگی در محورهای ارتباطی سوادکوه و ساری ـ کیاسر در دست انجام است.

وی در پایان گفت: طول محور ارتباطی و تاریخی کندوان که شهرستان چالوس را به استان البرز و شهرستان کرج متصل می‌کند 150 کیلومتر است که از این مقدار 77/5 کیلومتر در حوزه استحفاظی مازندران قرار دارد.