جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

احداث نیروگاه برق در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث نیروگاه برق در محمودآباد

عبدالقدیر مشایخی صبح امروز در جلسه شورای اداری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جاری و اهمیت برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو گفت: انتخابات مظهر مشارکت و وفاق ملّی است و باید تلاش شود تا این انتخابات هر چه باشکوه‌تر برگزار شود.

فرماندار محمودآباد با تاکید بر فراهم کردن زمینه حضور پرشور مردم در انتخابات از سوی تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: تمامی دستگاه‌ها موظف هستند برابر درخواست ستاد انتخابات شهرستان همکاری لازم را با تمامی امکانات مورد نیاز داشته باشند.

وی با ارائه گزارش ستاد تسهیلات سفر در ایام نوروز امسال گفت: در ایام نوروز 10 میلیون مسافر وارد شهرستان محمودآباد شدند و از خدمات شهرستان بهره‌مند شدند. 

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان محمودآباد انتخابات در پیش را برای کشور بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: با توجه به هجمه‌هایی که علیه نظام وجود دارد باید همه هم و غم مسئولان، کارگزاران و مدیران بر این باشد تا با برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه دشمن را همچون گذشته در برنامه‌هایش با شکست مواجه و دل رهبری عزیر را شاد کنیم.

مشایخی با بیان اینکه امروز  134 سند روستایی را به صاحبان‌شان واگذار کردیم، ابراز داشت: این کار با اهتمام ویژه اداره ثبت اسناد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستای سیرجارون بخش سرخ‌رود انجام گرفت.

وی در پایان با تاکید بر اجرای مناسب طرح هادی در روستاهای این شهرستان از احداث نیروگاه برق در محمودآباد خبر داد.