جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

احداث ساختمان اداری مستقل برای هلال احمر نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث ساختمان اداری مستقل برای هلال احمر نوشهر

نماینده مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از احداث ساختمان اداری مستقل هلال احمر نوشهر در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

احداث ساختمان اداری مستقل برای هلال احمر نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، محمدرضا صابری بعد از ظهر امروز در دومین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر این شهرستان که در سالن کانون شهید باهنر نوشهر برگزار شد، با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر نوشهر نوپاست و تنها چهار سال از شکل‌گیری آن می‌گذرد، اظهار کرد: خدمات و عملکرد هلال احمر نوشهر در طول این مدت بسیار ارزنده و چشم‌گیر بوده است و اکنون نیاز به حمایت و مشارکت تک‌تک اعضای آن دارد.

وی با بیان اینکه نتیجه و برآیند هر نوع حمایتی از جمعیت هلال احمر نوشهر به مردم این شهرستان برمی‌گردد، افزود: تنها شهرستانی که در مازندران جمعیت هلال احمر آن دارای دو پایگاه ثابت امداد جاده‌ای است، همین هلال احمر نوشهر است که ظرف چهار سال توانسته است به این جایگاه مهم برسد.

نماینده مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران تصریح کرد: هلال احمر نوشهر هنوز ساختمان اداری مستقل ندارد، اما ساختار آن برای خدمت به مردم بسیار موفق و قابل‌تحسین است و همواره مردم، مسافران و گردشگران زیر چتر حمایتی آن در شرایط‌ گوناگون آرامش خاطر را به‌خوبی لمس کردند.

این مسؤول با تأکید بر اینکه جمعیت هلال احمر نوشهر برای قوی‌تر شدن نیاز به ساختمان اداری مستقل دارد، بیان کرد: قطعه زمینی تهیه شد و نقشه و پروانه احداث ساختمان جمعیت هلال احمر نوشهر با زیربنای 3 هزار متری در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان بزرگ‌ترین ساختمان اداری هلال احمر در استان احداث می‌شود.

صابری با اشاره به اینکه بابل و ساری به‌عنوان شهرهای ویژه در حوزه جمعیت هلال احمر مازندران هستند و هنوز ساختمانی با این ابعاد و وسعت ندارند، اضافه کرد: بنای جدید ساختمان هلال احمر نوشهر دارای قسمت‌های اداری، امدادی، درمانی و تجاری است و امیدواریم با همت داوطلبان این ساختمان در چهار سال آینده به بهره‌‌برداری برسد و این سبب افتخار و سرافرازی مردم نوشهر است.

وی درباره انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر، خاطرنشان کرد: انتخابات این جمعیت به صورت مجامع شهرستانی و استانی شکل می‌گیرد و پس از آن مجمع کشوری تشکیل می‌شود.

نماینده مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: نفر نخست انتخابات شهرستانی در حقیقت از حق و حقوق آن شهرستان در سطح استان دفاع می‌کند.