جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

احداث دوربرگردان در پردیس نوشیروانی بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث دوربرگردان در پردیس نوشیروانی بابل

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: تا یک ماه آینده و به‌منظور کاهش تصادفات، دوربرگردان در پردیس نوشیروانی بابل احداث می‌شود.

احداث دوربرگردان در پردیس نوشیروانی بابل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از بابل، علی نبیان بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی و رفع مشکلات پردیس نوشیروانی بابل با گرامی‌داشت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: در نشستی که امروز با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، شهردار، فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر بابل برگزار شد مقرر شد زمینه بهره‌برداری از پارک پردیس نوشیروانی بابل تسریع شود.

وی افزود: در تماس تلفنی با مدیرعامل برق مازندران مقرر شد صبح فردا کارشناسان اداره برق برای اجرا و تسریع برق‌رسانی این مجتمع و اجرای برق در مسیر ورودی از پل محمدحسن‌خان تا پردیس نوشیروانی در محل مجتمع حاضر شوند.

معاون عمرانی استاندار مازندران تصریح کرد: ایجاد دوربرگردان در پردیس نوشیروانی بابل یکی از مصوبات این جلسه بوده است که تا 10 روز آینده اجرای این پروژه آغاز و تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

نبیان گفت: ایجاد نیوجرسی در دستور کار قرار گرفت تا اداره راه و شهرسازی بابل به‌منظور کاهش تصادفات و ایمنی راه اقدامات لازم را انجام دهند.