جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

احداث تله‌کابین در شهر مرزن‌آباد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

احداث تله‌کابین در شهر مرزن‌آباد

احداث تله‌کابین در شهر مرزن‌آباد


شهردار مرزن‌آباد از احداث تله‌کابین در ضلع جنوبی شهر مرزن‌آباد خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح قراردادی با پیمان‌کار منعقد شد.

احداث تله‌کابین در شهر مرزن‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، جعفر ردایی امشب در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: خریداری و تملک مابقی واحدهای تجاری فرسوده برای تعریض جاده، تکمیل فاز دوم پارک جنگلی سعدآباد و چندین پروژه گردشگری دیگر در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن‌آباد برای سال آینده است.

شهردار مرزن‌آباد از احداث تله‌کابین در ضلع جنوبی شهر مرزن‌آباد خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح قراردادی با پیمان‌کار منعقد شد.

وی از انتخاب پیمان‌کار برای تهیه طرح دریاچه ولشت در سال 94 خبر داد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن‌آباد علاوه بر فعالیت‌های عمرانی در بعد فرهنگی نیز اقدامات خوبی انجام دادند و در این راستا برنامه‌های خوبی برای ایام نوروز امسال که نوروز فاطمی است در دستور کار دارند.

ردایی بودجه مصوب شهرداری مرزن‌آباد در سال 93 را دو میلیارد و 800 میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: علاوه بر تحقق این بودجه چهار میلیارد و 500 میلیون تومان دیگر نیز از محل متمم بودجه به شهرداری مرزن‌آباد اختصاص یافت.

وی خاطر‌نشان کرد: از این رقم بودجه در سال گذشته 66 درصد آن به هزینه‌های عمرانی و 34‌ درصد نیز به هزینه‌های جاری اختصاص یافت.

شهردار مرزن‌آباد به مشکلات این بخش اشاره کرد و افزود: کمبود زیر‌ساخت‌های مناسب شهری مانند خیابان، خدمات آب، برق، گاز، صرف هزینه فراوان برای مبلمان شهری به‌دلیل موقعیت جغرافیایی این شهر و نیز بافت فرسوده و قدیمی آن در مناطق مسکونی تجاری از مهم‌ترین مشکلات شهر مرزن‌آباد است.

وی اظهار کرد: از آنجایی که ساخت‌وساز در بخش مرزن‌آباد زمینه تجاری پیدا نکرده است و خرید و فروش در آن مانند مناطق ساحلی نیست بنابراین با مشکلات مالی روبرو هستیم.

ردایی از اجرای 20 پروژه توسط شهرداری مرزن‌آباد از سال 86 تاکنون خبر داد و افزود: احداث میدان در سه‌راهی کلاردشت، تعریض و تملک اراضی در طرح و واحدهای قدیمی، آزادسازی 20 واحد تجاری، چند واحد مسکونی و زمین در سه‌راه کلاردشت، افتتاح مجتمع تجاری، رفاهی و فرهنگی و افتتاح چمن زمین‌ فوتبال از محل درآمدهای تابلوهای تبلیغاتی از جمله عملکردهای شهرداری مرزن‌آباد در سال 93 بود.

وی با اشاره به تهیه طرح جامع و حریم محدوده شهر، گفت: ساماندهی محل دفن زباله از محل اعتبارات ارزش افزوده و تملک 12‌ هزار مترمربع زمین در خیابان 45 متری امام رضا (ع) و امام خمینی (ره) برای احداث بلوار و خرید 20‌ هزار مترمربع زمین برای اجرای فاز نخست احداث سرویس بهداشتی، نمازخانه و سوئیت از دیگر برنامه‌های شهرداری در سال 93 است.