جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

احداث اسکله‌های جدید در بندر نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

احداث اسکله‌های جدید در بندر نوشهر

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در شهرستان نوشهر از رشد 40 درصدی عملیات تخلیه و بارگیری در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و بندر فریدونکنار در 11 ماه سال 91 خبر داد.

سیدنبی سیدپور ادامه داد: در این مدت بیش از یک میلیون و 100 هزار تن کالا در بنادر نوشهر و فریدونکنار تخلیه و بارگیری شده است که نسبت به مدت مشابه قبلی از رشد 40 درصدی برخوردار بوده است.

وی با قدردانی از عملکرد کارکنان بخش‌های مختلف اداره‌کل در طی سال جاری بر لزوم اهتمام بیشتر همکاران به امر بازاریابی و جذب تجار و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای رشد عملکرد اداره‌کل در سال آینده تأکید کرد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خاطرنشان کرد: جذب اپراتور جدید، توسعه زیر ساخت‌های اداره‌کل از جمله بازسازی اسکله غربی، ایجاد سامانه رسوب‌گیر، ساخت برج کنترل و دعوت از سرمایه‌گذاران برای احداث اسکله‌های جدید در ضلع شرقی بندر نوشهر از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های اداره‌کل در سال جاری است.

وی همچنین راه‌اندازی و بهره‌برداری از جرثقیل بکرا، تسریع در انجام ساخت و سازهای بندر فریدونکنار و نظارت مستمر از سوی امور دریایی و کنترل و نظارت بر شناورهای تفریحی فعال در سواحل استان مازندران در ایام نوروز را از دیگر برنامه‌های اداره‌کل در سال آینده عنوان کرد.