جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

اجرای 60 برنامه فرهنگی هفته بسیج در شهرستان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 60 برنامه فرهنگی هفته بسیج در شهرستان نور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حسین محمودی صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به سی‌وپنجمین سالگرد هفته بسیج بیان داشت: این گرامیداشت برای ارج نهادن به ایثار بسیجیان در طول انقلاب اسلامی است که هر زمان به آنان نیاز بود خودجوش وارد صحنه شدند و توطئه‌ها را خنثی کرده و از بین بردند.

فرمانده سپاه ناحیه نور، بسیج را به عنوان یک قدرت ماندگار برای انقلاب و نظام عنوان کرد و افزود: دشمنان اسلام از قدرت بسیج و بسیجی در دنیا هراس دارند و به همین منظور مورد هدف قرار داده و می‌دهند، بنابراین در ایام گرامیداشت هفته بسیج تبیین اهداف و بصیرت‌افزایی در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه سپاه ناحیه نور در راستای کار فرهنگی علاوه بر برنامه‌های جزیی‌تر که در رده‌ها و پایگاه‌های بسیج شهرستان اجرا می‌شود گفت: بیش از 60 برنامه فرهنگی شاخص در سطح شهرستان با حضور مسئولان و اقشار مختلف بسیجی در طول ایام هفته اجرا می‌شود.

محمودی در تشریح این برنامه‌ها ابراز داشت: همایش‌های نهضت روشنگری با موضوع دجالواره، همایش بصیرتی با موضوع صبر حضرت زینب(س)، یادواره‌های شهدا، گردهمایی بسیجیان و برگزاری نشست‌های بصیرتی سیاسی از جمله برنامه‌های اجرایی هفته بسیج است.

این مسئول همایش مردمی تبیین ضرورت‌های افزایش جمعیت، برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی و تعالی کشاورزی و نیز نمایشگاهی با همین عنوان، نشست خانواده و سبک زندگی اسلامی و کارگاه عفاف و حجاب، همایش خانواده و سبک زندگی اسلامی و عاشقان ولایت، نشست متربیان حلقه‌های صالحین با والدین و خانواده‌ها را از دیگر برنامه‌های فرهنگی هفته بسیج شهرستان نور ذکر کرد.

فرمانده سپاه ناحیه نور همچنین نشست فرهنگی با موضوع مادران، پرچم‌داران مقابله با جنگ نرم، نشست هیئت منتظران موعود، دیدار با خانواده معظم شهدا، عطرافشانی گلزار شهدا، همایش توانمندسازی فرهنگیان و معلمان در بحث مقابله با جنگ نرم با موضوع هادیان بصیر، اجتماع بزرگ بسیجیان در روز پنج آذر، همایش‌های پیاده‌روی، مسابقات ورزشی و ده‌ها برنامه دیگر را از برنامه‌های اجرایی هفته بسیج عنوان کرد.

{jcomments off}