جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

اجرای 5 کیلومتر آسفالت راه روستایی در کجور - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 5 کیلومتر آسفالت راه روستایی در کجور

درویش‌علی‌ میار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر، اظهار کرد: در نشست مشترک با مسئولان استانی و شهرستان نوشهر که در محل بخشداری کجور برگزار شد درباره آسفالت راه روستایی از منطقه هنی‌سک تا نیچکوه تصمیم‌گیری شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد تا 1.5 کیلومتر از آسفالت این مسیر، از محل مصوبه سال‌های قبل اجرا شود تصریح کرد: سه کیلومتر دیگر نیز، از اعتبارات سال 93 به مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عملیاتی می‌شود.

وی به بازدید معاون اداره کل راه و شهرسازی مازندران از طول 20 کیلومتری راه روستایی هنی‌سک تا نیچکوه اشاره کرد و گفت: در این بازدید، بر روند سرعت بخشی به عملیاتی شدن آسفالت این مسیر صادر شد.

میار اضافه کرد: با توجه به اینکه وضعیت ایمنی و آسفالت طول 20 کیلومتری این راه روستایی نامناسب تشخیص داده شد بنابراین تصمیم گرفته شد تا با مساعدت مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران، اداره راه، فرمانداری و جذب مشارکت‌های مردمی کار آسفالت این مسیر هر چه زودتر آغاز شود.

وی با بیان اینکه پیمانکار این پروژه، شرکت دال گستر است، خاطرنشان کرد: در صورت تحقق مساعدت مسئولان و مشارکت‌های مردمی طول آسفالت از پنج کیلومتر به هشت کیلومتر افزایش می‌یابد.

رئیس اداره راه و شهرسازی نوشهر در پایان گفت: به احتمال زیاد عملیات انجام آسفالت از دو راهی روستای مونج به سمت هنی‌سک شروع می‌شود.

{jcomments off}