جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اجرای 481 مورد قلع و قمع در اراضی کشاورزی بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 481 مورد قلع و قمع در اراضی کشاورزی بابلسر

رئیس اداره امور اراضی شهرستان بابلسر با اشاره به اجرای 481 مورد قلع و قمع در بابلسر گفت: این قلع و قمع در مساحت 187 هزار و 735 متر مربع بوده است.

اجرای 481 مورد قلع و قمع در اراضی کشاورزی بابلسر

سید یوسف شاکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابلسر اظهار کرد: عملیات اجرای حکم قلع و قمع بر اساس تبصره دو ماده 10 قانون تغییر کاربری‌های غیرمجاز اراضی کشاورزی در بابلسر صورت گرفته است.

وی افزود: حفظ کاربری اراضی کشاورزی و جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز یکی از مهم‌ترین اولویت‌هاست.

رئیس اداره امور اراضی شهرستان بابلسر با اشاره به اجرای 481 مورد قلع و قمع در بابلسر گفت: این قلع و قمع در مساحت 187 هزار و 735متر مربع بوده است.

شاکری تصریح کرد: از 481 مورد قلع و قمع در بابلسر، 469 مورد به مساحت 173 هزار و 990 متر مربع، قلع و قمع انجام شد و 9 مورد نیز با مساحت 12 هزار و 795 متر مربع قلع و قمع، با احکام قطعیت یافته دادگاه اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: قلع و قمع سه مورد نیز با مساحت 950 متر مربع به صورت داوطلبانه اجرا شد.

شاکری در پایان با بیان اینکه شهرستان بابلسر در اجرای حکم، قلع و قمع و برخورد با متخلفان ساخت‌وساز غیرمجاز رتبه نخست استان را دارد، گفت: اجرای حکم قلع و قمع‌، نقش مهمی در جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز دارد، به طوری که شهرستان بابلسر با اجرای این حکم و برخورد با متخلفان توانست، پدیده زمین‌خواری، دریاخواری و ساخت‎وساز غیرمجاز را که امروزه از مهم‌ترین معضلات استان است، به حداقل برساند.