جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

اجرای 42 پروژه آسفالت در سطح شهر نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 42 پروژه آسفالت در سطح شهر نکا

رئیس شورای شهر نکا از اجرایی شدن 42 پروژه آسفالت در سطح شهر نکا خبر داد و گفت: این طرح در راستای نهضت آسفالت در سطح شهر نکا اجرایی شد.

اجرای 42 پروژه آسفالت در سطح شهر نکا

حسین پویا روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به وجود برخی مشکلات ناشی از آسفالت نبودن برخی از کوچه ها، معابر و خیابان ها و در دستور کار بودن نهضت آسفالت در سطح شهر نکا، آسفالت معابر و کوچه و خیابان نکا انجام و در حال انجام است.
وی اظهار داشت: در همین راستا آسفالت 15 کوچه در دست اقدام است و در مجموع، باید تا پایان سال 30 کوچه سطح شهر نکا از نعمت آسفالت برخوردار شوند.
رئیس شورای شهر نکا با بیان اینکه برای اجرایی کردن 42 پروژه آسفالت در سطح شهر نکا، 26 میلیارد ریال هزینه شده است، یادآور شد: شهر نکا رکوردار طرح آسفالت در بین شهرهای همجوار است.
پویا، با اعلام اینکه در سال جاری 14 هزار تن آسفالت در سطح شهر نکا، ریخته شده است، افزود: علاوه بر آسفالت، طرح اصلاح و اجرای پیاده روهای برخی ازخیابان های اصلی شهر از سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفت و در سال جاری تداوم دارد.
وی با اشاره به بودجه شهرداری نکا، گفت: بودجه شهرداری نکا از طرف شورای شهر 167 میلیارد ریال برای سال جاری بسته شده که از این مقدار مقرر شد 48 درصد هزینه عمرانی و مابقی در هزینه های جاری صرف شود که در سال جاری برای انجام و عملیاتی شدن 48 پروژه عمرانی بیش از 80 میلیارد ریال هزینه شده است.
شهر نکا با جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر در شرق استان مازندران واقع شده است.