سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اجرای 40 هزار برنامه در حوزه بانوان در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 40 هزار برنامه در حوزه بانوان در مازندران

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از اجرای 40 هزار برنامه در حوزه بانوان در مازندران از سال 92 تاکنون خبر داد.

اجرای 40 هزار برنامه در حوزه بانوان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، مریم جمشیدی پیش از ظهر امروز در گردهمایی و تجلیل از بانوان بازنشسته و فرهیخته غرب مازندران که با حضور فهیمه فرهمندپور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در سینما جهان‌نما چالوس برگزار شد، با اشاره به اینکه این‌ روز یکی از روزهای ماندگار خواهد بود، اظهار کرد: اگر امروز در کنار هم با امنیت زندگی می‌کنیم به واسطه رشادت‌های پیشقراولان عشق و معرفت ایران زمین است که وضوی عشق گرفتند و به پاس انسانیت و مردانگی آنها بوده که امروز گرد هم ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه توسعه جامعه بدون مدد نیروی انسانی محقق نمی‌شود، افزود: ما باید رهبران و پیشقراولانی واقعی بوده و از نعمت‌هایی که خداوند در این مدت کوتاه زندگی در اختیار ما قرار داده است به‌ شکل درست استفاده کنیم.

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اعلام اینکه اداره‌کل امور بانوان و خانواده خدمت‌گزاری کوچک در دولتی بزرگ است، تصریح کرد: این اداره‌کل در نظر دارد در تمام حوزه‌هایی که مربوط به بهتر شدن اجتماع است در برقراری اوضاع بهتر اموری مانند تحکیم بنیان خانواده، ارتقای آموزش و پژوهش، کارآفرینی و حمایت از زنان کارآفرین، ورزش و رفاه زنان و... تلاش کند تا زن مازندرانی احساس خوبی از زندگی در این استان احساس داشته باشد.

این مسؤول با بیان اینکه در این اداره‌کل سعی می‌شود با تمام ظرفیت‌ها اوضاع خوبی ایجاد شود، اظهار کرد: مؤید این مطلب اجرای 40 هزار برنامه در حوزه بانوان از سال 92 تاکنون بوده است.

جمشیدی با تأکید بر اینکه هر جامعه‌ای که به‌زن به‌عنوان نیروی موثر نگاه کرد توانست موفق باشد، گفت: نگاه مسؤولان استان نیز حاکی از اهمیت این مسأله است، تا جایی‌ که بیشتر رؤسای شوراهای اسلامی شهرها را بانوان تشکیل دادند و این یعنی نباید فرصت را از زنان گرفت.