جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

اجرای 40 عنوان برنامه محوری هفته دفاع مقدس در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 40 عنوان برنامه محوری هفته دفاع مقدس در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، علی خادم در دومین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان بزرگداشت این هفته را بر سه نکته مهم و قابل توجه در کشور استوار دانست و بیان داشت: مردم ما هشت سال با اقتدار و سربلندی مقابل تهاجم دشمنان با مقاومت و ایستادگی به پیروزی رسید و براساس وظایف به حفظ ارزش نظام جمهوری اسلامی پرداخت.

وی با تاکید براینکه همه چیز کشورمان برای دفاع در راه خدا و برای آن بوده است، ابراز داشت: فضلیت و آگاهی‌بخشی از ارزش‌های اسلامی سبب ایستادگی و مقابله با 51 کشور بوده است.

خادم با اعلام اینکه ایران در طول هشت سال دفاع مقدس فقط با یک کشور جنگ نداشت، اذعان داشت: در جنگ تحمیلی، شرق و غرب، کشورهای ابرقدرت با درآمد نفت‌شان هزینه‌های سلاح‌های عراق را فراهم می‌کردند.

این مسئول با بیان اینکه امروزه برتری کشور ما در دنیا به خاطر خون شهدای دفاع مقدس است، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی به پاس خون این شهدا باید به برگزاری برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های کاری خود بپردازند.

وی از برگزاری 40 عنوان برنامه محوری در هفته دفاع مقدس از سوی حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج سپاه ناحیه آمل خبر داد.

این مسئول متذکر شد: این برنامه‌ها با هفت عنوان رزمندگان، نیروهای مسلح، صلابت و ماندگان - نقش سربازان در دفاع مقدس حوزه بصیرتی در سطح ناحیه - دفاع همه‌جانبه، بصیرت، اقتصاد مقاومتی - ولایت فرهنگ اسلامی و خانواده و معنویت سلامت - شهدا، ایثارگران، زنان و مادران شهید - نکوداشت فرماندهان، رزمندگان و پیشکسوتان - عزت پایداری وحدت ملی استکبارستیزی برگزار می‌شود.

خادم دیگر برنامه‌های این هفته را برگزاری همایش‌ها و یادواره‌های شهدا در محلات، ادارات و اقشار از سوی حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج بیان و مطرح کرد: در این هفته چهار سوله ورزشی به همراه چند پایگاه مقاومتی افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: به منظور روشن‌سازی خانواده‌ها و جوانان از خطر شبکه‌های اجتماعی، مقابله با دجالواره، نهضت‌های روشنگری با محوریت نقش ماهواره در آسیب‌های اجتماعی و طلاق از سوی بسیج خواهران و برادران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه غبارروبی شهدا با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان حوزه‌های مقاومت و بسیجیان در این هفته برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با تعامل و همکاری حوزه‌های مقاومت بسیج مسابقات فرهنگی و ورزشی از سوی بسیج خواهران و برادران به همراه اهدا جوایز اجرا می‌شود.