سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اجرای 20 برنامه با حضور ورزشکاران بسیجی در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای 20 برنامه با حضور ورزشکاران بسیجی در محمودآباد

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: بیش از 20 ویژه‌برنامه به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج با حضور ورزشکاران بسیجی در محمودآباد برگزار می‌شود.

اجرای 20 برنامه با حضور ورزشکاران بسیجی در محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، ظهر امروز جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی، برنامه‌های فرهنگی، ورزشی کمیته ورزش و جوانان هفته گرامی‌داشت بسیج با حضور مسؤول تربیت‌بدنی سپاه، مسؤول کانون بسیج ورزشکاران در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد در این جلسه با گرامی‌داشت یاد و خاطره رزمندگان بسیجی در حفظ و حراست از میهن اسلامی، اظهار کرد: بسیجیان فداکار و سلحشور با ایمان به خدا، نیت پاک و عشق به انقلاب هشت سال در برابر دشمن متجاوز ایستادگی کردند.

مسعود یوسفی افزود: ورزش یکی از عرصه‌هایی است که از حضور پر برکت بسیج در سال‌های اخیر بهره‌مند بوده و این نیروی مردمی پایه‌گذار کارهای بزرگ در ورزش کشور به‌شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: امسال برنامه‌های گرامی‌داشت هفته بسیج از 30 آبان‌ماه تا 6 آذرماه با اجرای بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی از سوی اداره ورزش و جوانان، کانون بسیج ورزشکاران و هیأت‌های ورزشی شهرستان اجرا می‌شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد بیان کرد: برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی با حضور جامعه ورزشی تا امام‌زاده قاسم (ع)، دیدار با ائمه جمعه شهرستان، دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان، حضور در صبحگاه مشترک، غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا، حضور نخبه بسیجی ورزشکار در مدارس، برگزاری دوره مهارت‌آموزی آموزش گلیم‌بافی توسط مربی ورزشکار، تجمع سازمان یافته بسیجیان و ورزشکاران در نمازجمعه و همایش پنجم آذر، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و به همراه مسابقات ورزشی بخشی از برنامه‌های هفته بسیج است.